D. Kun: „Jesteśmy dobrze przygotowani”

23 sierpnia 2020, 17:20 | Autor:

Przed rozpoczęciem sezonu 2020/2021 do Widzewa trafił Dominik Kun. Piłkarz zaliczył nieoficjalny debiut w ostatnim sparingu z GKS Tychy, podczas którego dobrze radził sobie na lewym skrzydle w drugiej połowie. Co powiedział po zakończeniu spotkania?

Nowy zawodnik Widzewa podkreślił, że drużyna odniosła zwycięstwo w niezłym stylu, a do tego pokonała rywala z tej samej ligi. „Wyglądało to bardzo dobrze, szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej części w składzie stwierdził trochę zmian, ale szybko zdobyliśmy bramkę. Później kontrolowaliśmy przebieg spotkania, choć wciąż jest dużo do poprawy” – stwierdził po końcowym gwizdku Kun.

W drugiej części meczu łodzianie oddali inicjatywę GKS i stracili niepotrzebną bramkę. „Straciliśmy gola po naszym stałym fragmencie gry. To była głupio stracona bramka. Trzeba przy tym oddać, że GKS to doświadczony pierwszoligowiec. Na ich tle zaprezentowaliśmy się jednak bardzo dobrze” – przyznał 27-letni zawodnik.

Od czwartku do soboty zawodnicy przebywali na krótkim zgrupowaniu w Opalenicy, które miało scementować drużynę. „Dla mnie, jako nowego zawodnika, każdy trening i każda chwila jest ważna, żeby zintegrować się z ekipą. Mamy jeszcze tydzień do pierwszego meczu, ale myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani” – zakończył rozmowę.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress