Lider wygrał po raz piąty!

12 października 2014, 14:06 | Autor:

TMRF

W swoim piątym meczu drużyna TMRF Widzew Łódź wygrała po raz piąty! Tym razem w pokonanym polu pozostały rezerwy LKS Rosanów. Przekonujące zwycięstwo pozwoliło zachować kibicom pierwszą pozycję w tabeli.

Faworytem niedzielnego spotkania był zespół gospodarzy, ale kibicowska drużyna musiała do niego podejść z należytą uwagą,  gdyż rezerwy LKS Rosanów potrafiły już w tym sezonie wygrać dwukrotnie na boiskach przeciwników.
Początek starcia szybko wybił jednak gościom marzenia o wywiezieniu punktów z al. Piłsudskiego. Już w trzeciej minucie gry Widzew wyszedł na prowadzenie po trafieniu Przemysława Burzyńskiego. Od tej pory TMRF grał pewnie i spokojnie, szukając okazji do podwyższenia wyniku. Udało się tego dokonać pół godziny później Mateuszowi Kurakowi.

Po przerwie tempo nieco zmalało, goście nie bardzo umieli znaleźć receptę na dobrze broniących się widzewiaków, którzy kontrolowali przebieg meczu. Emocji zgromadzonej na bocznym boisku Widzewa publiczności zawodnicy dostarczyli jeszcze raz w ostatniej akcji spotkania. W 90 minucie wynik na 3:0 ustalił celnym strzałem Marcin Ślaski.

Pewna wygrana i 15 punktów dają łodzianom utrzymanie pozycji lidera w Grupie I B Klasy. Za tydzień kibicowski zespół znów będzie bronił pierwszego miejsca. Pierwszy raz zagrają oni na głównej płycie stadionu im. Ludwika Sobolewskiego!

TMRF Widzew Łódź – LKS II Rosanów 3:0 (2:0)
3′ Burzyński, 33′ Kurak, 90′ Ślaski