Rozruch, wolne i start przygotowań

11 października 2014, 17:52 | Autor:

trening

W sobotę piłkarze Widzewa spotkali się w klubie na treningu, choć do Łodzi z dalekich Suwałk wrócili dopiero ok. 3 nad ranem. Taryfy ulgowej jednak nie było i już od rana boisko boczne pełne było zawodników.

Standardowo ci, którzy zagrali przeciwko Wigrom, przeszli jedynie poważniejszy rozruch. Na pełnych obrotach pracowali natomiast widzewiacy, którzy siedzieli wczoraj na ławce lub zostali w domach. Nikt z całej kadry nie narzeka na urazy po starciu z beniaminkiem, jedynie Veljko Batrovic jest nieco poobijany, ale to nic groźnego. Do dyspozycji Rafała Pawlaka powinien być też za tydzień Cristian del Toro, więc sztab szkoleniowy będzie miał w kim wybierać (nikt nie będzie pauzował za kartki).

Jutro widzewiacy mają wolne, a na kolejnych zajęcia spotkają się w poniedziałek. Zaliczą wtedy jedną jednostkę treningową, ale wzbogaconą o ćwiczenia uzupełniające dla wybranej grupy zawodników. We wtorek zespół czekają dwa treningi, a następie aż do piątku po jednym. Cały czas będą jednak prowadzone zajęcia wyrównawcze.

Foto: widzew.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress