Piłkarze Widzewa solidarni z kibicami
11 października 2014, 12:12 | Autor: RyanNie udał się widzewiakom wyjazd do Suwałk. Piłkarze przegrali trzeci ligowy mecz z rzędu i pod wypełniony kibicami sektor gości podeszli z opuszczonymi głowami. Tam spotkała ich jednak miła niespodzianka. Zawodnicy otrzymali bowiem od fanów specjalnie wyprodukowane koszulki z napisem „Bez kiboli nie ma goli”. Jest to nawiązaniem do aktualnej sytuacji na linii klub – kibice i działań zmierzających do pozbycia się tych drugich ze stadionu.
Warto podkreślić, że cały zespół Widzewa, włącznie z rezerwowymi, przywdział otrzymane koszulki w ramach solidarności z fanatykami i w nich odbył pomeczowych rozruch na boisku Wigier. W ramach rewanżu wszyscy piłkarze zdjęli swoje trykoty meczowe i oddali je fanom, którzy przyjechali ich dopingować w odległych Suwałkach.








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska