Lżejszy trening widzewiaków

26 października 2021, 17:30 | Autor:

We wtorkowe popołudnie w ośrodku przy ul. Małachowskiego rozpoczęły się przygotowania do sobotniego meczu piętnastej kolejki I ligi z Resovią. Na pierwszych zajęciach w trakcie bieżącego mikrocyklu treningowego stawiło się łącznie dwudziestu siedmiu zawodników.

Z kadry pierwszego zespołu tym razem zabrakło dwóch młodzieżowców: Dawida Owczarka oraz Filipa Zawadzkiego. Z bramkarzami pracował z kolei Marcel Buczkowski. Z grona pozostałych, nadal indywidualnie ćwiczył kontuzjowany we wcześniejszym spotkaniu z Koroną Kielce Krystian Nowak. W lżejszym wymiarze trenował dzisiaj również Daniel Tanżyna.

Reszta widzewiaków była do pełnej dyspozycji sztabu szkoleniowego, chociaż ci, którzy w większym wymiarze grali w zremisowanych derbach, skupili się przede wszystkim na rozruchu oraz rozciąganiu i uczestniczyli tylko w pierwszej części zajęć. Później na Łodziance zostali tylko zawodnicy z mniejszą liczbą minut w niedzielę, którzy odbyli krótką gierkę treningową.

Przygotowania do meczu z Resovią kontynuowane będą jutro i potrwają do piątku. Tego dnia drużyna wyjedzie do Rzeszowa. W sobotę pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 18:00.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x