M. Chruścik: „Nie jestem zawodowym politykiem”

16 października 2018, 19:47 | Autor:

Kampania wyborcza wkroczyła w decydujący moment. Od wyborów dzieli nas już tylko pięć dni. Pora więc przedstawić dogłębnie kandydatów do rady miasta, wystawionych przez środowisko kibiców Widzewa. O mandat w drugiej kadencji walczy Marcin Chruścik.

– Ostatnie dni pewnie mocno intensywne?

– Nawet nie dni, a tygodnie. Rzeczywiście, kampania jest już na ostatniej prostej, więc czuć zmęczenie. Ale mam nadzieję, że ta praca nie pójdzie na marne.

– Przed czterema laty miałeś sporo szczęścia.

– To była taka droga z piekła do nieba (śmiech). Po ogłoszeniu oficjalnych wyników okazało się, że nie zdobyłem mandatu. Później pojawiła się furtka. Waldemar Buda wygrał w wyborach uzupełniających do sejmu i zwolnił swoje miejsce w radzie miasta kolejnej osobie na liście, czyli mnie. Tak znalazłem się w RM.

– Początki były trudne?

– Trochę tak. Trzeba było odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Na szczęście bardzo pomógł mi Rafał Markwant, dla którego była to druga kadencja jako samorządowca. Dzięki niemu dość szybko poznałem tajniki bycia radnym i mogłem skupić się na tym, po co tam poszedłem.

– No właśnie. Wbrew pozorom, nie zajmowałeś się wyłącznie sprawami widzewskimi.

– Zostałem oddelegowany przez środowisko widzewskie po to, by pilnować interesów klubu. Ale to nie oznacza, że nie mogę wykonywać innych działań, wspierać różnych inicjatyw. Nieskromnie powiem, że byłem dość aktywnym radnym. Zasiadałem w Komisji Sportu, Komisji Gospodarki Mieszkaniowej czy Komisji Ochrony Środowiska. Sporo było takich codziennych, ludzkich problemów do rozwiązania. Działałem głównie dla dobra swoich wyborców, czyli Chojen czy Rudy.

– Najważniejszą intencją była jednak pomoc Widzewowi.

– Nie byłem i nie jestem zawodowym politykiem. Poszedłem do rady miasta po to, by przede wszystkim patrzeć na ręce władzy i pilnować, by Widzewowi nie działa się krzywda. Oczywiście mieliśmy z Rafałem bardzo ograniczone pole działania, bo jako radni będący w opozycji do rządzących brakowało nam dostępu do wielu spraw. Staraliśmy się jednak wiercić dziurę w brzuchu i działać, działać, działać.

– Składałeś liczne interpelacje, ale nie doprowadziło to nigdy do żadnego przełomu.

– Ciężko przełamać beton. W pewnych sprawach odbijałem się od ściany. Były sytuacje, że na odpowiedzi na interpelacje czekałem miesiącami. Gdy zadawałem niewygodne pytania, niemal w nieskończoność przekładano wydanie odpowiedzi. Zrobiłem, ile mogłem.

– Kibice Widzewa ufają ci na tyle, że znów znalazłeś się w gronie kandydatów.

– Zdaję sobie sprawę, że to wielka odpowiedzialność. Przez pierwszą kadencję dużo się nauczyłem i mam pomysł, jak dalej działać dla dobra klubu, a także dla mieszkańców Łodzi, głównie z mojego okręgu. Zwykli kibice, którzy nie obracają się w polityce, nie mają możliwości dostrzec, jak bardzo pomaga nam obecność widzewiaków w radzie miasta. Strach pomyśleć, co byłoby, gdyby ich zabrakło.

– Na Widzewie przyjęło się, że obecna władza nie bardzo działa w interesie klubu.

– Jest to tak bardzo widoczne i jaskrawe, że dziwię się, gdy ktoś próbuje temu zaprzeczać. Nie ma mowy o równym traktowaniu obu klubów piłkarskich w Łodzi. To boli nas najbardziej. Wsparcie miejskich spółek, dotacje, infrastruktura czy nawet tak drobne rzeczy, jak wyciszanie Widzewa w mediach społecznościowych, zarządzanych przez urzędników – to wszystko składa się na obraz faworyzowania naszych lokalnych sąsiadów. Wielokrotnie nasze środowisko podkreślało: nie chcemy, byście dali nam, a nie im. Chcemy byście dawali wszystkim po równo.

– Władza odpowiada, że to nieprawdziwe zarzuty. Miasto wybudowało przecież stadion i ośrodek treningowy.

– Słysząc to człowiek łapie się za głowę. Wystarczy przypomnieć sobie, jaką morderczą walkę trzeba było stoczyć, by powstał stadion. Chwilę przed ogłoszeniem planów o jego budowie pani prezydent zapraszała kibiców Widzewa na al. Unii. My naprawdę nie mamy kiepskiej pamięci. Do Łodzianki, którą wyszarpało nasze środowisko, nawet nie ma sensu się odnosić. Praktycznie co chwilę pojawia się jakiś problem: oświetlenie, boiska, zaplecze. To jeden wielki bubel, za który odpowiada ekipa rządząca!

– Jakie masz plany na kolejną kadencję?

– Przede wszystkim konsekwentnie walczyć z tą niesprawiedliwością w traktowaniu obu klubów. Idę ponownie do wyborów, by dbać o interes Widzewa. Na tyle, na ile będzie się dało. Poza tym mam szereg pomysłów, które zamierzam wdrożyć w swoim okręgu wyborczym. Tam problemów też jest zbyt dużo.

Rozmawiał Ryan

88
Dodaj komentarz

20 Comment threads
68 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
35 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
WidzewPonadŻycie

POwodzenia! :)

Tom87

Brawo Panowie walczyć o Widzew z patologią urzędu na której czele stoi tancerka i trela. Macie pełne poparcie. Powodzenia i liczymy na Was w kolejnej kadencji, bo nie mam wątpliwości, że tam się znajdziecie.

dino

Ta ,,patologia urzędu,, doprowadziła do tego że mamy stadion za pół roku będziemy w 1 lidze….jak zaczynała się budowa stadionu to Widzewa praktycznie nie było i Zdanowska miała idealne alibi żeby wstrzymać wszystko…..więc przestańcie klapać dziobami bez sensu bo macie deal z pisem…Kto nie za pisem ten nie za Widzewem ???? otóż gówno prawda ….okazało się w sobotę że jednak większość to nie Zegar !! Zegar to mniejszość !!!! i trochę wam ,,łyso,,się zrobiło jak poszły gwizdy na tą tępą propagandę….

Tom87

Szkoda klawiatury na Twoją propagandę. Było to tysiąc razy tłumaczone ale do fanatyków PO czy PIS nic nie dociera. W Twoim przypadku oczywiście fanatyk PO. Współczuję skoro dla Ciebie polityka jest ważniejsza od WIDZEWA ale pamiętaj, że jeszcze nic straconego.

dino

dla mnie najważniejsza jest rodzina ,potem Polska …a Widzew jest ważny ale nie po to chodzę na stadion żeby mi ktoś prał mózg gatką …że nie jestem Widzewiakiem bo nie głosuje na pis….nie ty jesteś od namaszczania na Widzewiaka i nie ty będziesz mi dyktował na kogo mam głosować !!

Tom87

Urzekające. Ja Ci nic nie dyktuje tylko stwierdzam fakty. Głosując na PO i tancerke głosujesz na żydów. Proste jak dwa razy dwa. I nie wyskakuj mi tu z rodziną bo rozmowa tego nie dotyczy. Dalej żyj w przekonaniu, że stadion masz dzięki swojej tancerce. Między innymi dzięki Tobie młodzi piłkarze Widzewa nie będą mieć gdzie trenować. No ale tego też nie zrozumiesz. Bez odbioru panie inteligenty.

dino

Rozumie że dla ciebie lepiej jak byśmy grali dalej na SMS-ie ,trenowali w Gutowie ??? a młodzież na CHKS-ie i na orlikach ?? to że Łodzianka to bubel każdy wie ale lepszy ten bubel niż nic…z czasem się to musi poprawić…..i nie musisz się tak podniecać ….i tak większość jest za Zdanowską ,większość kibiców Widzewa i nic tu nie da twój jazgot…

Tom87

Nie no każda Twoja wypowiedź sprawia to, że przestaje się dziwić, że głosujesz na tancerke. Poziom Twoich argumentów powoduje tylko politowanie. Ja już tekst – rozumiem, że wolałbyś SMS, treningi w Gutowie itp jest tylko potwierdzeniem tego co sobą prezentujesz. I na koniec Ci napisze, że Ty gówno widzisz nie chujowy stan Łodzianki, bo dalej lecisz głosować za tym, żeby Widzew był dymany w urzędzie.

dino

Jakoś Kropiwnicki nie wybudował ani stadionu ani Łodzianki….A ty chłopie weź się za kibicowanie a nie za politykę bo nic dobrego z tej polityki nie będzie…..62-14 ( a pamiętasz wielkie zwycięstwo 1-27 ??) znasz te liczby ?? Przez politykę kibice naszego klubu skaczą sobie do gardeł !!! po co to ????

Tom87

Jeżeli ktoś skacze to tylko maniacy poltyczni jak Ty. Inni Wam normalnie tłumaczą ale chuj Was to interesuje. Bo przed oczyma macie tylko swoją zjebaną platformę. Ciekawe czy chociaż na WOWP wpłacasz ? Jakoś nie widać, żeby Ci co gwiazdali wspierali akademię Widzewa, bo liczba wpłacających jest lekko śmieszna.

dino

Nie jestem maniakiem politycznym…mam określone poglądy i nie jest mi potrzebne żeby ktoś coś mi tłumaczył….i tu zgoda ,, h..j,, mnie interesuje wasze tłumaczenie…a na WOWP nie wpłacam bo nie mam zamiaru płacić za race….a nr. konta klubu znam i nie muszę korzystać z pośredników…

Tom87

Koleś tą wypowiedzią się totalnie ośmieszyłeś. WOWP nie ma z racami nic wspólnego więc nie pierdol i nie wprowadzaj innych w błąd !! Już pomijam fakt, że w tym momencie robisz idiotów z działaczy Widzewa na czele z prezesem(którzy wspierają akademię) i tymi co wpłacają. Idź lepiej do swojej Hanki i zamilcz.

dino

bogu dzięki że jest ktoś taki jak ty….powiesz na kogo głosować, wskażesz gdzie mam pieniądze wpłacać, namaścisz na Widzewiaka albo przykleisz łatkę z Kaliskiego….po prostu człowiek orkiestra …jeszcze mi brakuje żebyś mi jadłospis ułożył….

Tom87

Pokazałeś jaki z Ciebie kibic pisząc, że kasa z WOWP idzie na race. Dalsza dyskusja z Tobą mija się z celem. Więc żyj sobie w przekonaniu, że ja komuś coś dyktuje. MAM TO W DUPIE.

Krzysztof

Twojej klawiatury faktycznie szkoda. Wybory samorządowe to czysta polityka. Walczyć o Widzew trzeba zawsze i wszędzie, ale nie ma go co wrzucać do polityki bo wyjdzie z tego wielkie g…no

Roman

Zadnych pisiorow w samorządzie.

Mr. X

Powodzenia.
Tylko niech ktoś podpowie kto z sercem Widzewiaka startuje w okręgu nr 7.

SWK

Na forum jest rozpiska poszczególnych okręgów.

Seba

panowie, żeby było jasne nie krytykuję w/w i pozostałej dwójki startujących na radnych mówiąc kolokwialnie z ramienia Widzewa. jestem wieloletnim kibicem, lecz zajebiście nie podobało mi się rozdawanie ulotek krytykujących Zdanowską. Na pewno wpływ ma na to, że uważam ją za najlepszą prezydent jaką od kilkunastu lat mamy w Łodzi. A zdjęcia na ulotkach które były rozdawane pod stadionem, spokojnie można by rozdawać pod wiatą na al. Unii bo pewnie znalazłoby się tyle samo zdjęć z działaczami, piłkarzami i kibicami Widzewa propagując w ten sam sposób jak na Widzewie w sobotę. My mamy cały stadion a oni jedną trybunę i… Czytaj więcej »

cuccuredu

Niech nie przychodzi do Serca Łodzi.Kibicuje ickom i tam jest jej miejsce.

marek

Nikt z jej poprzedników nie miał takiej kasy .Pod względem wydawania dotacji z Unii jesteśmy na szarym końcu. W poprzednich wyborach jako jeden z atutów wymieniała że popiera ją partia która trzyma w Polsce władzę .Posłuchajmy p.Hani i tak zróbmy

Krzysztof

marek jak chcesz głosować na PiS to proszę bardzo, ale ja nie lubię kłamców, hipokrytów, wazeliniarzy itp…
Podaj chociaż jedno nazwisko z PiS, któremu nie można tych łatek przyczepić.

Jura

Podam Ci nawet 2 nazwiska – Rafał Markwant i Marcin Chruścik.

marek

Krzysztof .Głównym zadaniem polityków jest uczciwe i mądre gospodarowanie kapitałem .Przedstawienie celów i dążenie do nich.Nie zastanawiało Cię dlaczego poprzednia ekipa nie potrafi nakreślić wizji Polski.Planu na naprawę różnych gałęzi gospodarki.W praktyce wyglądało to tak:sprzedać co się da,połknąć OFE ,załatać tym budżet i napchać kieszenie.Teraz jest proces odwrotny odkupienie np.PKO SA.,i do tego są pieniądze na cele socjalne.Prognozy rynków finansowych o naszej gospodarce są optymistyczne.deficyt budżetowy wyjątkowo niski jak i bezrobocie To o czym mówisz jest subiektywną fabułą
i graniem na emocjach .Bądźmy pragmatykami .

siames

tak jak i twoje, myslenie nie boli

siames

spierdalaj na chujnie durniu

SWK

Działała na szkodę Widzewa, jest kibicem ŁKS, jej podwładni przeszkadzają Widzewowi.
Nie trzeba być wybitnym żeby być lepszym od poprzedników szczególnie dysponując tak dużym zastrzykiem kasy z UE jaki miała. A i tak mimo to jesteśmy na szarym końcu w wydawaniu tych środków – tzn można było zrobić to znacznie lepiej.
Też myślę że większość zagłosuje za Zdanowską, większość ludzi nie myśli samodzielnie a opiera się na tym co zobaczą w gazecie czy TV a że oglądają jedną stację czy czytają jedną gazetę to tak jest. Ekipa Zdanowskiej PR ma opanowany lepiej niż Goebbels w II wojnie światowej

siames

pieknie dzis dopracowalismy Blizniuka na Widzewie Wsch:)

amSTRad

Trochę nie rozumiem – „… wystawionych przez środowisko kibiców Widzewa … „. To startuje z listy Widzewa czy z listy PiS ?

fanatyk

Nie ma partii Widzew. Z jakiejs musial wystartowac i padlo na PiS.

Tylko WIDZEW

Padło????? To nie rzut koscią tylko świadomy wybór odmowy i tyle w temacie

Arek

To z jakich list było by dla ciebie najlepiej? Takich, które nie dostaną miejsc w radzie? Czy tylko PiS jest zły a Platforma to już spoko, proszę bardzo idźcie i startujcie, teraz was popieram?

Radek0511

Marcin tylko PIS głosuję na Ciebie!!!

Aaa

Marcin chyba dobitnie juz uswiadomil tym ktorzy zamierzaja glosowac na zdanowska i po ze glosuja PRZECIW WIDZEWOWI!!!! Nie ma dyskusji. Ten kto glosuje na nich NIE JEST WIDZEWIAKIEM. Wypad na kaliski. Jak nie chcesz glosowac na pis to nie idz na wybory. Proste

ceasar

chyba już wam się w głowach poprzewracało od tej polityki. Póki co mamy wolność i każdy może głosować na kogo uważa za słuszne. I żaden debil nie będzie mi mówił czy w związku z tym jestem Widzewiakiem czy nie.

Aaa

Debilem to ty jestes bo wiedzac jak zle nas traktuje zdanowska i jej otoczenie mimo to na nich zaglosujesz. Tak, nie jestes Widzewiakiem

Andrzej

A Ty zobacz jak Morawiecki Mateusz podobno pisowy premier Kubicę potraktował
Najpierw Obiecał kasę, a potem cieszył się,że nie musi płacić, gdy Kubica miał krakse i rozjebał rękę.
Cały pis w pigułce.

Tylko WIDZEW

Każdy głosujący na pis nie jest widzewiakiem bo chce być w opozycji bez wpływu na realia….

Marcin

Każdy kto namawia do głosowania na jedną opcje działa przeciw Widzewowi gdyż nas dzieli a nie łączy. ( Demagogia nie gorsza niż to co wyżej)

amSTRad

Jasne – na Kaliskim głosują tylko na PO :-) Zobacz listy PiS i pomyśl na kogo głosy mogą pójść. I nigdy, a to nigdy nie mów, że ktoś nie jest Widzewiakiem, ponieważ nie lubi PiS-u, nie ufa im. Krzyżyk na PiS, to krzyżyk na Polskę, a co idzie i na Widzew. Dzielicie tak jak PiS ludzi na swoich i na wrogów. Zastanówcie się nad tym co robicie. Ja mam dość POPiS-u, a już mnie trafia, jak czytam o tym na portalu, który pisze o moim kochanym Widzewie.

Marcin

Coraz prymitywniejsza propaganda. Widzewiakiem pozostane do końca życia a z WTM czas się żegnac

Tom87

Za nim będziesz pisał takie rzeczy to najpierw zrób tyle co np Rafał dla Widzewa.

Marcin

Nie mam nic przeciwko kandydatom a mieszkaniu przez WTM Widzewa w gównianej polityce, nachalenie, prymitywnie ( np. wyłączając posty przy pierwszym politycznym artykule). Myślisz że na listach innych partii nie ma aktywnych Widzewiakow? Są

Tom87

Spoko to co dla klubu zrobili Ci aktywni widzewiacy z innych partii ? Tylko konkrety poproszę.

ceasar

dokładnie. czkawką im się odbije to politykowanie.

gaspar

To ich wymień!

Łodziak

Czyli co?
Dorwał sie do koryta i tyle. Sami mówią ze nie wiele mogą. Po co nam tacy radni?
Potrzebny uczciwy radny który rozumie co Widzew robi dla lokalnej społeczności.

SWK

Mogą tyle że dzięki ich działalności mamy stadion, gdyby nie oni to chodziłbyś dziś tam gdzie zapraszała Zdanowska.

Łodziak

Czyli co? Najwiecej to zrobił dla siebie…

tomek

A co kurwa Rafał zrobił dla Widzewa bo joż mnie wkurwia to Wasze pierdolenie

Tom87

Śniadanko też Ci podać ? Wpłacać na WOWP pewnie też Ci ciężko ? Właśnie tacy jesteście wyznawcy Hanki gówno wiecie i potraficie tylko chłopaków obrażać przez swoje politycznie wyprane mózgi.

SWK

Gdybyś interesował się sprawami Widzewa to byś wiedział.

Andrzej

Tak po prostu napisz w kilku punktach co on zrobił,bo ja po prostu nie wiem, a wszędzie słyszę ile to łez krwi i potu wylał i że prawie życie oddał. No więc co takiego czekam.
Tylko nie pisz,że jak nie wiem to nie jestem widzewiakiem,bo jestem.
A Pan Chruścik sam napisał,że niewiele mógł zrobić bo odbijał się od ściany.

gaspar

Bajo.

urek

Każdemu, kto jest z okręgu Pana Marcina i na niego nie głosuje, daje minusa z urzędu. A później gonie na galerę.

Zimon

Słabe to i żenujące, że właśnie na tym forum, czytam porady, na kogo dobrze głosować, a na kogo nie. Ci oddali głos tak, są w porządku, a tamci głosowali inaczej, w takim razie banicja. Ehh… Ludzie, ogarnięcie się! Wiem, że są wybory, a ich wynik będzie miał istotny wpływ na wiele płaszczyzn codziennego życia, również szeroko pojęty sport. Przypomnę jednak, że to jest FORUM KIBICÓW WIDZEWA, A NIE DEBATA POLITYCZNYCH MARIONETEK DO C*UJA PANA!!! Przypomnę, że każdy ma swój głos oraz własny rozum i pewnie zagłosuje zgodnie ze swoim sumieniem. Nie zmienia to faktu, iż niezależnie od preferencji/opcji wyborczych POLITYKA… Czytaj więcej »

gaspar

Odkrywca normalnie.

Malisz

Panowie polityke zostawmy gdzies sport jest wazny polityka to ma inne swoje miejsce nie tu!!!ci kandydaci ida tylko po kase nic wiecej!!!nasza polityka to Mroczek i Widzew!!

Jacek

Dość szczera wypowiedź. Nie wiele zrobiłem, bo nie wiele mogłem, bo jestem w opozycji :) ale głosujcie na mnie. To tylko pokazuje, że w interesie Widzewa to powinniśmy głosować na tych co w mieście rządzą, bo mają większą siłę działania.

SWK

Lepszy oddany radny w opozycji niż karierowicz u tych co rządzą(a jest przynajmniej 2 takich co to się lansują na Widzewie a właściwie guano zrobili).

Jacek

No ale co ten oddany radny zrobił dla Widzewa? Jak sam przyznaje, że nie bardzo coś mógł zrobić. Wg mnie środowisko kibicowskie powinno mieć kandydatów w różnych partiach.

gaspar

Aleś ty durny…

Jacek

Gaspar nie obrażaj SWK każdy może mieć swoje zdanie, nawet jak jest ono bezsensu

bnk

nic dziwnego, że ten babsztyl tak z nami pogrywa skoro tylu tu pożytecznych idiotów w postaci „Widzewiaków” głosujących na nią. Ona działa na niekorzyść Widzewa, ale i tak głosują. Nie rozumiem tego. Ona pewnie też i dlatego to ją napędza do dalszych takich akcji. Co poniektórym oczy pizdą zarosły skoro nie widzą albo nie chcą widzieć, że głosując na tego rudego koczkodana to tak jakby głosowali przeciwko Widzewowi. Zamiast dać jej czerwoną kartkę i nie zagłosować na nią, to bałwan jeden z drugim sra w swoje gniazdo. To nie są Widzewiaki, i miejcie tego świadomość zanim napiszecie albo powiecie Widzew… Czytaj więcej »

Tom87

Już pisałem, że tancerka pluje im w twarz a oni mówią, że deszcz pada. Nawet nie chce myśleć jaką ma beke z trelą z takich ludzi, wystarczyło rzucić ochłapy a oni i tak lecą głosować. No a na kaliskim pięknie kwitnie centrum sportu i pomyśleć, że w tych wyborach kibice Widzewa przyczynią się do dokończenia tej inwestycji.

dino

aleś ty naiwny…..pis sprawi ze będziesz zdrowy i bogaty…

Tom87

Nie pierdol mi tu o PiS. To, że jeszcze do Twojej pustej głowy nie dotarło, czym się różnią w wybory samorządowe od parlamentarnych i dlaczego nasi ludzie startują z takiej partii a nie innej to jest tylko i wyłącznie Twój problem. Głęboko w dupie mam na kogo głosujesz w wyborach parlamentarnych ale jeżeli w tych wyborach, kibic Widzewa nie odda głosu na naszych kandydatów w okręgach których startują i mało tego zagłosuje na tancerke to stawia krzyk na Widzewie !!

dino

nie głosuje na anty-Polskie partie które niszczą mój kraj …i tu nie ma znaczenia czy są kibicami Widzewa czy nie !!!

Tom87

Jako fanatyk PO raczej nie powinieneś się wypowiadać o partiach antypolskich bo zalatuje to hipokryzją ;)
Poza tym pokazujesz, że nie wiesz o chodzi w tych wyborach więc dyskusję należy zakończyć.

dino

a co tu trudnego w wyborach ??? wybory są po to żeby wybrać…..

amSTRad

Głosując na PiS w wyborach samorządowych dajesz im do zrozumienia, że popierasz ich działania w Polsce i chcesz, aby to samo było w Twoim mieście/gminie itd. Głosując w wyborach samorządowych dajesz im zielone światło na dalsze niszczenie kraju, a co za tym idzie, stawiasz krzyżyk na Polskę, Łódź, Widzew !!! Cytując Ciebie – na Kaliski.

marek

Do amSTRad .Wybory to jest poważna sprawa,a Ty sobie żartujesz.Pewnie nie uwierzysz ale znajdzie się paru idiotów co wezmą to na poważnie.

KUBA

odpowiedz mi Przyjacielu który z kandydatów na Prezydenta Miasta łodzi ma Widzewskie korzenie.Co z okręgami w których nie ma wskazanych przez Widzew kandydatów na kogo ma głosować Kibic Widzewa który ideologicznie nie identyfikuje się z PIS.czy ma jedna głosować na kandydatów PIS ?

amSTRad

Oczywiście że masz głosować na PiS, bo PiS To My kropka PL. Ciekawe jak wytłumaczą, co może zrobić kandydat z Rawy w Łodzi dla Widzewa. Weźcie się przyznajcie, że jesteście PRO PiS i to wystarczy.
Ja kończę z PiSuarem, bo inaczej tego nazwać nie można. Sięgnęliście dna dzieląc Widzewiaków na dobrych (PiS) i tych z Kaliskiego (wszyscy pozostali). Mam nadzieję, że liczby Wam spadną i będziecie mieli mniej odwiedzających.

gaspar

spierdalaj już.

Andrzej

Retoryka Polaka katolika

Tom87

Na forum kibiców Widzewa jest wszystko wyjaśnione łącznie z innymi okręgami.

Marcin

Nie lubię PiS, ale w lokalnych wyborach głosuje na Widzewiakow

i taki debil powinien być pozbawiony prawa do głosowania

RTS

Kaśka Ciebie debil zrobił i spierdolił. Gnaj do siebie na kaliski.

Piotr

Szkoda że mamy cały czas układ partyjny była jedna partia teraz jest ich kilka jedną wielką klika … Na pewno nie zagłosuje nad tymi którzy chcą powrotu jedynie słusznej partii i czasów panowania nad życie ludzi rodem z PRL bo to już było i to nie jest dobra droga i jednak szkoda że wykorzystuje się kibicowanie Widzewowi do osiągnięcia swoich celów no bo nikt mi nie wmówi że ci panowie z naszego grona są w stanie zrobić coś więcej niż tylko ustawić się życiowo na bezpiecznej pozycji

Roman

Chyba Was powaliło. Widzewskie wybory to 4 pisiorów? Zróbcie rozpęd i walnijcie łbami w ścianę. Może pomoże.

gaspar

wypad prowokatorze

SME

Dla mnie najważniejszy jest WIDZEW !!! Nie obchodzi mnie ŻADNA partia. Każdy myślący Widzewiak nie będzie głosował na hankę-galeriankę ! A mając w Swoich okręgach Markwanta, Chruścika czy Zawalskiego będzie głosował na nich ! Bo to Widzewiacy tacy jak my. I tylko dzięki tym ludziom będzie można patrzeć władzy na ręce !

Ps.Nie przejmujcie się dziewczynami spod wiaty które podszywają się pod Widzewiaków i próbują robić ferment.
WIDZEW PONAD WSZYSTKO !!!

aaa

Boszzzz nawet na tym forum te menty KODorastyczne :/ sio mi stąd. Idźcie wylizać pizdę zdanowskiej i przyodziejcie barwy z kaliskiego. bo do tego się tylko nadajecie

gaspar

Zobaczcie ilu idiotów jest między nami.Nic te osiołki nie rozumieją.

Andrzej

Właśnie gaspar ciągnie swój do swego.
Normalni,są w opozycji do pisu

RTS

Normalni będą głosować na Widzewiaków i przeciw hance.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress