M. Hanousek: „Myślę, że idziemy w dobrym kierunku”

16 lutego 2023, 11:31 | Autor:

Dziś odbyła się tradycyjna konferencja prasowa przed meczem ze Śląskiem Wrocław. Oprócz trenera drużyny do dyspozycji dziennikarzy był również pomocnik łódzkiego zespołu Marek Hanousek. Co miał do powiedzenia przed zbliżającym się spotkaniem?

O nastrojach po meczu z Lechią

„Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że mamy pewien spokój, dlatego jakość gry jest większa, nawet większa niż jesienią . To jest dobra kwestia, że wciąż idziemy do przodu i poprawiamy wiele rzeczy. Na razie brakuje nam trochę punktów i to może martwić, bo myślę, że zasłużyliśmy na więcej. Codziennie ciężko pracujemy i chcemy być lepsi, a do jutrzejszego meczu podchodzimy z takim samym nastawieniem.”

O mankamentach w grze 

„Czasami brakuje nam spokoju i szybkości w podejmowaniu decyzji. Każda sytuacja jest inna i ciężko powiedzieć ogólnie czego brakuje. Cieszy nas to, że tworzymy sytuacje, bo w piłce najciężej strzela się bramki. Myślę, że idziemy w dobrym kierunku i będzie dobrze. Do jutrzejszego meczu chcemy poprawić skuteczność i walczyć o trzy punkty.”

O sytuacji w lidze 

„Liga jest bardzo wyrównana i nie ma wielkich różnic pomiędzy drużynami. Każdy szczegół się liczy i jest ważny, bo w wielu przypadkach jest bardzo cienka linia pomiędzy zwycięstwem a porażką. Musimy zawsze dawać z siebie maksimum, żeby punktów było jak najwięcej.”

O udanych przechwytach w piątkowym meczu

„Nie liczę tych wszystkich przechwytów. Wiem, że w ostatnim meczu było ich sporo i to mnie cieszy, że pod tym względem mogę pomóc zespołowi. Chcę dalej to robić jak najlepiej.”

O publiczności w Gdańsku

„Oczywiście lepiej gra się w Sercu Łodzi, gdy jest pełen stadion i świetna atmosfera. Jak jest duży stadion i nie ma tych kibiców to klimat jest po prostu nienajlepszy. Nie mamy na to wpływu, dlatego zawsze chcemy grać nasz futbol najlepiej jak umiemy. Nie skupiamy się przesadnie na tym, ilu kibiców jest na stadionie.”

O wsparciu kibiców 

„Czujemy wsparcie kibiców cały sezon. W ostatnim sezonie też były trudne momenty, ale byliśmy w tym zawsze razem. To nie jest tylko fraza, że oni są 12 zawodnikiem, bo po prostu kilka punktów w tym sezonie należy do nich.”

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jaro
1 rok temu

Marek zostawiasz serducho na boisku walczysz za dwóch trzymaj tak dalej jesteś pozytywną energią drużyny.

dino
Odpowiedź do  Jaro
1 rok temu

Profesor Marek-Serce Drużyny z Serca Łodzi !!

Ccc
1 rok temu

Brawo Marek

OdZawszeWidzewiak
1 rok temu

Oglądanie Matka to czysta przyjemność!

4
0
Would love your thoughts, please comment.x