M. Kozłowski: „Ta przegrana to katastrofa”

4 listopada 2018, 15:47 | Autor:

Piłkarze Widzewa przegrali w Grudziądzu z Olimpią, choć na minutę przed końcem meczu prowadzili dwoma bramkami. Marcin Kozłowski po spotkaniu zapewnił, że drużyna wyciągnie wnioski z tego spotkania, by nie dopuścić do takich sytuacji w przyszłości.

Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem sędziego wydawało się, że piłkarze Widzewa odniosą zwycięstwo. Niestety, końcówka należała do Olimpii, która w przeciągu pięciu minut zdobyła trzy bramki. „Ciężko o komentarz w takiej sytuacji. Na drugą połowę wyszliśmy jak nie my, całą drugą odsłonę broniliśmy się i w końcu gdzieś to pękło. Musimy wyciągnąć z tego wnioski, ale nie można prowadzić 2:0 do 88. minuty i przegrać. Wina jest każdego, cały zespół zawalił i musimy się jak najszybciej podnieść” – powiedział po meczu.

Podobnie jak w spotkaniu z Ruchem Chorzów, w drugiej połowie widzewiacy zupełnie oddali pole gry przeciwnikowi i tylko odpierali ataki gospodarzy. Niestety, w tym przypadku nie udało się dowieźć przewagi do końcowego gwizdka. „W Chorzowie wygraliśmy 3:1, tutaj przegraliśmy 2:3. Nie można porównywać tych dwóch spotkań. Na gorąco nie będę tego komentował, bo po prostu nie da się” – dodał obrońca.

W drugiej połowie spotkania sędzia Dominik Sulikowski nie odgwizdał ręki przy zagraniu Kozłowskiego w polu karnym, choć wydawało się, że kontakt był ewidentny. „Piłka przetoczyła się między pachą a żebrem, ale czy była ręka, to nie wiem. Delikatny kontakt chyba był, ale sędzia nie gwizdnął. Muszę lepiej zachować się w takiej sytuacji” – ocenił „Cinek”.

Grudziądzanie pokazali, że są mocną drużyną, ale piłkarze Widzewa muszą przede wszystkim patrzeć na siebie i wygrywać kolejne spotkania. „Olimpia jest mocnym zespołem, ale nie możemy patrzeć na innych. To my musimy być najmocniejsi, zwłaszcza w takich meczach. Gdy prowadzimy 2:0 do przerwy, to musimy zwyciężać. Nie przegraliśmy mistrzostwa świata. Ta przegrana to katastrofa, ale musimy wyciągnąć wnioski i podnieść głowy do góry” – podkreślił na koniec Kozłowski.

5 lat temu

Na chuj to czytasz jak Ci nie pasuje ? Zresztą to samo tyczy się Tobie podobnym, jak np.internetowe trolisko. Wstyd klubowi to przenoszą takie dzbany co po drugiej porażce krytykują drużynę która jest zdecydowanym liderem. Teraz wygramy wszystko do końca roku i mam nadzieję, że żaden z Was już tu się nie wypowie. Banda frustratów życiowych.

Tribal
Odpowiedź do  Tom87
5 lat temu

4 pkt przewagi nad drugą ekipą to uważasz zdecydowana przewaga ?

Norbert
Odpowiedź do  Tribal
5 lat temu

11 pkt do 4tej ekipy,trzy awansują

Tom87
5 lat temu

Ty tak poważnie ? Może jeszcze do tego nie doszedłeś to spieszę z wyjaśnieniem – wchodzą trzy drużyny. Więc 9 punktów przewagi (ewentualnie 8 jak bełty wygrają) uważam za dużą przewagę.

Piotr Z.
5 lat temu

To prawda, ale mnie szkoda każdego punktu, szczególnie tak głupio straconych trzech. I zamiast powiedzmy 8 punktów wolałbym 11 punktów przewagi. Nie chcę znowu drżeć do ostatnich kolejek.

Tom87
Odpowiedź do  Piotr Z.
5 lat temu

Ja też bym wolał wiele rzeczy ale liczą się fakty. Fakty są takie, że mamy koniec rundy i nasza sytuacja jest komfortowa. Mało tego jestem pewny, że po dodatkowych 4 kolejach nasza przewaga wzrośnie.

ARCZI
5 lat temu

Fakty to są takie, że frajersko straciliśmy 3 pkt. Fakty są takie że straciliśmy 3 bramki w 5 min. Fakty są takie, że po Chorzowie znowu stoimy w drugiej połowie, bo mecz się sam wygra przecież. Fakty są takie, ze jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. Komfortowa sytuacja? Czyli mając na wiosnę zagwarantowany awans, możemy tolerować frajerskie porażki??? Ja myślałem, że grają dla Widzewa, dla kibiców który jeżdżą za nimi, że walczą o nowe kontrakty, że walczą o zwycięstwo. Jak widać nie walczą, bo mają pierdolony komfort??? Brednie piszesz.

Zubinho
Odpowiedź do  ARCZI
5 lat temu

Daj spokoj cymbalowi , on sie cieszy z byle gowna. Teraz kazdego z „pilkarzy” pocaluje w rowa. A w ogole to zajebiscie wczoraj zagrali, przegrali z dobra druzyna , tylko 2:3 , strzelili dwie bramki na wyjezdzie ,a przewage maja taka, ze moga sobie pozwolic na wszystko. Nawet na kompromitacje w barwach Widzewa , o podtekstach nie wspominajac. Tom87 mozesz decydowac komu obciagasz. tylko i az . A nie o tym , kto moze chodzic na stadion , lamusie.

Tom87
Odpowiedź do  Zubinho
5 lat temu

Nie interesuje mnie Twój zawód panienko i kogo liżesz po rowie. Także możesz wypierdalać Januszu sukcesu. Na Widzewie potrzeba kibiców nie życiowych pizdeczek.

Tom87
5 lat temu

Kto tu pisze o tolerowaniu porażek ? Wiesz ile meczów przegraliśmy w rundzie ? DWA. Jak już tutaj piszesz o faktach z Chorzowa, to są one takie, że Ruch dostał w pizde. Taki mecz jak wczoraj zdarza się raz na kilka lat. Są mecze, że drużyna potrafi 4:0 prowadzić i ostatecznie przegrać. No ale co piłkarzy Widzewa trzeba zajebać bo jeden gwiazdor z drugim ma taką fantazję. Jak piszesz o kibicach co jeżdżą za drużyną, to oni potrafili klasę pokazać, nie to co dzbany wypisujące na profilach Widzewa jakich to frajerów nie piłkarzy mamy. Prawda jest taka, niektórym się sufit… Czytaj więcej »

guliwer
5 lat temu

Ma prawo wyrazić swoje zdanie jak każdy inny kibić widzewa ,ma prawo kibicowac i się złościć ,więc nie mow mu co może a co nie bo cię dojadę pod zegarem czy stadionem !!! . Nie ma co piłkarzom dorzucać bo Mroczek im da za to popalić , ale tez nie ograniczajcie innym co myslą i co piszą ,amen

Tom87
Odpowiedź do  guliwer
5 lat temu

Jak coś panie „kibić” to piszemy – Widzew. Taka mała rada na przyszłość ;)

Bogdan
5 lat temu

Jakim zdecydowanym ? Juz się czuje oddech na plecach.Jeden remis (np w Elblągu ) i juz moze być tłok w czołowce.Styl przegranego meczu tez o czym „mówi”.

Adi
Odpowiedź do  Bogdan
5 lat temu

Pełna zgoda. Pokazali z Bełchatowem, jak łatwo ich zagotować i 2 czerwone gotowe. Teraz ten blamaż i to na dodatek rzeczywiście z grubymi podtekstami. Lepiej niech nie myślą, że już wygrali ligę, bo inni też mają oczy i olej w głowie i jak zobaczą, że trzeba nas gnieść i prowokować, to wcale nie musi być aż tak łatwo i komfortowo. Jeszcze Barceloną w tej lidze nie jesteśmy, żeby ją zgasić jak świeczkę.

Radek0511
5 lat temu

mam dość tych nędznych opowieści i kalania się wszystkich po kolei następny mecz gdzie marnotrawimy przewagę i 3 pkt. jak mają problemy to PSYCHOLOG POTRZEBNY OD ZARAZ! a swoje spostrzeżenia będę wyrażał czy to ci się podoba czy nie wielki obrońco pseudo kopaczy! PYTAM SIĘ GDZIE JEST WIDZEWSKI CHARAKTER!! miernot dość w WIDZEWIE!!!!!!!!!!!!

Radek0511
5 lat temu

Ilość błędów, popełnionych przez gości w tak krótkim czasie, może szokować.
Przecież podobne oddanie inicjatywy rywalom i niemoc taktyczną przy prowadzeniu widzewiaków obserwowaliśmy także w Rybniku, Siedlcach, Radomiu, Chorzowie, a nawet w Łodzi np. z Resovią czy Błękitnymi. Tym razem kara za bulwersującą końcówkę była surowa i zmusza do refleksji.
cytat. red. Kukucia!

Internetowy Troll
5 lat temu

Puste slowa, ale nie lékaj sié. I tak Twoj wystep zapewne bedzie oceniony na ocené nie nizszá, niz 7. Zresztá nie tylko twoj wystép.:-)