Przybylski zostaje na Wyspach Owczych? Nie tak prędko!

4 listopada 2018, 14:15 | Autor:

W sobotę, w serwisie 90 minut, pojawiła się zaskakująca informacja odnośnie Michała Przybylskiego. Artykuł sugeruje, że pomocnik nie wraca do Widzewa, tylko na stałe zostaje na Wyspach Owczych. To chyba przedwczesne stwierdzenie.

Jak się dowiedzieliśmy, przy Piłsudskiego nic nie wiedzą o definitywnym transferze zawodnika. Przybylski był wypożyczony do B36 do końca sezonu w lidze farerskiej, a następnie miał wrócić do Łodzi. Do klubu nie wpłynęła żadna oferta, zarówno z Wysp Owczych, jak i żadnego innego klubu.

20-latek trafił do Widzewa na początku tego roku. Nie potrafił jednak wywalczyć miejsca w składzie zarówno u Franciszka Smudy, jak i Radosława Mroczkowskiego. Zdecydowano więc o jego wypożyczeniu do Torshavn. Piłkarz odżył w kraju, w którym się wychował. Wystąpił w dwunastu meczach, w których strzelił pięć bramek. Zadebiutował także w meczach eliminacyjnych Ligi Europy.

Skąd pojawienie się pogłosek o definitywnym odejściu z łódzkiego zespołu, nie wiadomo. Michał Przybylski jest spodziewany na wtorkowym treningu widzewiaków. Jego kontrakt ważny jest do 30 czerwca 2020 roku.