Mecz z Zagłębiem będzie miał sponsora

26 listopada 2021, 19:30 | Autor:

Już za niespełna dwie doby rozpocznie się spotkanie dziewiętnastej kolejki I ligi pomiędzy Widzewem Łódź a Zagłębiem Sosnowiec. Jak poinformowała oficjalna witryna klubowa widzew.com, niedzielny mecz ten będzie miał swojego sponsora! Jest to związane z branżą IT Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych.

SJSI zostało założone w 2003 roku, aby zadbać o jakość dopiero rozwijającej się branży informatycznej w Polsce. Chodzi tu między innymi o kształcenie testerów i inżynierów jakości, szkolenie analityków i wspieranie ich w rozwoju zawodowym, promowanie dobrych praktyk w różnego rodzaju projektach technologicznych, międzynarodowe certyfikowanie umiejętności, a także pomoc społeczności w wymianie wiedzy czy dostępie do nowych informacji i technologii.

„Od piętnastu lat zapraszamy entuzjastów i ekspertów na Testwarez, najstarszą w Polsce konferencję, poświęconą zagadnieniom testowania oprogramowania. W ciągu kilku ostatnich lat stworzyliśmy także reQuest – wydarzenie skupiające wokół siebie specjalistów w obszarze analizy. Na stałe współpracujemy z kilkunastoma lokalnymi meet-upami, w tym z łódzkim ŁódQA. Tworzymy przestrzeń do rozmowy i wymiany doświadczeń dla kilkudziesięciu tysięcy przedstawicieli branży IT” – mówi na łamach widzew.com Grzegorz Holak, wiceprezes SJSI.

A skąd pomysł na sponsorowanie najbliższego starcia widzewiaków? „Do meczu dołączamy z dwóch przyczyn. Po pierwsze – trzymamy kciuki za dobrą grę i emocjonującą rozgrywkę. Po drugie – chcemy dać znać wszystkim, którym zależy na dotarciu do dobrych ekspertów IT, ale także na kształceniu swoich zespołów testerskich i analitycznych, podnoszeniu ich umiejętności i integrowaniu ze społecznością – że jesteśmy, działamy i służymy pomocą w obszarze certyfikacji” – zdradził na koniec Holak. Więcej informacji na temat SJSI znajduje się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JuanRomanRiquelme
2 lat temu

To darmowa transmisja powina być w takim razie

Ed Bloom
2 lat temu

Witamy, dziękujemy i życzymy rozwoju tak Państwa firmie jak i naszemu Widzewowi

kibic
2 lat temu

Wygląda na to że Miedź jest nie do zatrzymania . Przyjdzie walka o utrzymanie drugiej pozycji .
Na plus że garbaci dziś potracili punkty ze skrą !!!

Zorro
Odpowiedź do  kibic
2 lat temu

Jeszcze cała runda. I oni spuchną w końcu. Trafią jeden słabszy mecz później drugi i w głowie zostanie.A my musimy patrzeć na siebie.

Mr. X
Odpowiedź do  Zorro
2 lat temu

Tej jesieni Miedź już miała zadyszkę.
Zresztą tak jak inne drużyny.
Nam zadyszkę przytrafiła się na pod koniec jesieni.
Oby ostatnie dwa mecze były odbiciem i dopiszemy 6 punktów.
Ave Widzew

Bula
Odpowiedź do  kibic
2 lat temu

Miedź była lepsza, ale … 3 strzały celne, 3 bramki. Wyciągają maxa

Rysiek1910
Odpowiedź do  kibic
2 lat temu

spokojnie? nie takli diabel straszny? jeszcze jest runda wiosenna? wzmocnimy sie przed runda wiosenna napewno? a co to Miedz?

Andrzej
2 lat temu

No i fajnie

R2r
2 lat temu

jakie profity może mieć Widzew z takiego sponsorowanego meczu? firma pokrywa koszty meczu?

Rafi
Odpowiedź do  R2r
2 lat temu

Zamiast poważny sponsor w Widzewie na lata to sponsorzy meczu. A co niby ci sponsorzy meczu robią ?

Rafał
Odpowiedź do  Rafi
2 lat temu

Tak, bo sponsorzy ustawiają się w kolejce, żeby wyłożyć kupę kasy na Widzew. Myślę, że każda pomoc jest ważna, a sponsor meczu pewnie pare groszy dorzuca do tego interesu. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma;)

andirts
Odpowiedź do  Rafi
2 lat temu

Nie zamiast…póki nie ma strategicznego i poważnego, każdy się przyda …

Noname
Odpowiedź do  Rafi
2 lat temu

A co Ty robisz dla klubu? Choćby dawali 10 tysięcy, to i tak 10 tysięcy więcej niż Ty. Każda akcja sponsorska jest dobra dla klubu, poza tym sponsor dnia meczowego, to nie jest coś powszechnego w Polsce zatem to tylko dodatek. Kto wie. Może zapoczątkowałaby się jakaś moda na tego typu świadczenia, a wtedy gdy chętnych więcej to i stawki idą w górę. Póki co nie martw się o to kto co daje a zastanów się co sam możesz dać, czy to klubowi czy komuś ze swojego otoczenia.

Don Fredro
Odpowiedź do  Rafi
2 lat temu

Na pewno nie zrzędzą w sieci jak niektórzy „kibice”.
Jak masz jakąś chętną firmę co wykupi miejsce na koszulce to podrzuć namiary do Rydza.
Trzeba mieć nawalone w głowie, żeby narzekać na to, że ktoś chce dorzucić kasy do klubu.

hubertinio
Odpowiedź do  Rafi
2 lat temu

To idź i znajdź takiego na lata jak taki jesteś mundry

15
0
Would love your thoughts, please comment.x