Młodzi widzewiacy rozpoczynają zimowe obozy

12 stycznia 2020, 14:09 | Autor:

Przez najbliższe dwa tygodnie dzieci i młodzież z województwa łódzkiego wypoczywać będą podczas ferii zimowych. Dla piłkarzy Akademii Widzewa nie będzie to jednak czas wolny, bo udadzą się na obozy przygotowawcze – czytamy na widzew.com.

Już dziś swoje zgrupowanie rozpoczną najmłodsi zawodnicy akademii, czyli prowadzone przez Dariusza Nawrockiego i Michała Czaplarskiego roczniki 2007 oraz 2008. Widzewiacy wyjadą do położonego w województwie lubelskim Nadrzecza, gdzie czekają ich dwie gry kontrolne.

Jutro na obóz wyruszą z kolei przedstawiciele bloku C. Oni najbliższy tydzień spędzą w Sudetach, a konkretnie w Nowej Rudzie, gdzie również dwukrotnie sprawdzą się w meczach sparingowych. Do tego samego miasta udadzą się piłkarze z roczników 2003 i 2004, jednak oni zrobią to w drugim tygodniu ferii.

Całą zimę w Łodzi spędzą jedynie piłkarze rezerw Widzewa. Ich przygotowania do rundy wiosennej będą jednak bogate w ciekawe spotkania kontrolne z drużynami z wyższych lig. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego Macieja Sobocińskiego po raz pierwszy pojawią się na boisku w sobotę, gdy zmierzą się z Nerem Poddębice. Pełną rozpiskę sparingów „dwójki” poznamy wkrótce.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress