Można już zwalniać miejsca na mecz z Piastem

30 marca 2024, 17:26 | Autor:

Przed zawodnikami Widzewa świąteczny pojedynek z Koroną Kielce, ale kibice mogą już myśleć o kolejnym domowym pojedynku. W spotkaniu 27. kolejki rywalem łodzian będzie Piast Gliwice, a rozpocznie się ono 7 kwietnia o godzinie 12:30. Można już zwalniać miejsca na to spotkanie!

Ponieważ kibice RTS kupili komplet karnetów na rundę wiosenną, aby na stadionie mógł pojawić się ktoś nieposiadający stałego abonamentu, musi liczyć na zwolnienie miejsca. Można tego dokonać poprzez platformę biletową Stellis Ticket One, przygotowaną przez partnera technologicznego klubu. Podobnie, jak było to już w paru poprzednich latach, każdy będzie mógł też wygenerować kod, który przekaże wybranej osobie.

Pierwsza faza korzystania z kodów trwa od wczoraj od godziny 12:00 do czwartku, 4 kwietnia, do końca dnia. W piątek, 5 kwietnia, w samo południe, wystartuje za to otwarta sprzedaż biletów na mecz z Piastem. Zwalniać miejsca można do dwóch godzin przed spotkaniem. Przypominamy, że każdorazowe zwolnienie to 1% rabatu na zakup karnetu w kolejnym sezonie. Starcie z gliwiczanami zacznie się w niedzielę, 7 kwietnia, o godzinie 12:30.

Więcej na temat zwalniania miejsc TUTAJ. Proces odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
17 dni temu

Na mecz z Koroną kupno biletu graniczyło z cudem a już zwalnianie miejsc na Piast. Nasz stadion powinien mieć 25 tys miejsc a nie skromne 18. Ktoś z miasta wykorzysta potencjał Widzewa?

kibic
Odpowiedź do  Michał
17 dni temu

Jak trwoga to do miasta i Hanki,a wczesniej ublizanie i wieczne niezadowolenie,to niby czemu miasto i prezydent maja pomagac ? Nikt normalny by w takiej sytuacji nie pomagal takim osobom

Kapitan Tsubasa
Odpowiedź do  kibic
16 dni temu

Nikt normalny nie wydaje masy pieniędzy na ekspertyzy dotyczące ewentualnego zapełnienia stadionu i jego pojemności przed budową, a mimo tych ekspertyz i badań rynkowych buduje dużo mniejszy obiekt.

Jak trwoga przed wyborami, to obiecanki cacanki, a później w Łodzi dalej pudrowanie gówna.

Zdrowych, Spokojnych Świąt!

kibic
Odpowiedź do  Kapitan Tsubasa
16 dni temu

Dla ciebie to może i masa pieniędzy a dla takiego UM nie,a co jest lepszego wydać kilkaset tys zł na ekspertyzy czy kilkadziesiąt milionów na większy stadion :) Odpowiedź jest prosta

Fan Henryka
Odpowiedź do  Michał
17 dni temu

Noooo. stamiroski z miasta Łodzi wykorzystuje potencjał Wielkiego Widzewa

Wesoły rowerzysta
17 dni temu

Podczas gdy Kibice Widzewa mogą sobie spokojnie czekać na najbliższy mecz ich ukochanej drużyny, zwalniając nawet miejsca na mecz z Piastem w następnej kolejce (gdyby któremu co wypadło i nie mógł przybyć na Stadion, na którym i tak pewnie zjawi się ich prawie komplet) sympatycy ich lokalnego rywala zza torów udali się do Białegostoku, gdzie poczęstowani zostali… cześcipakiem. Przypomnę, że nie tak dawno posmakowali oni również goryczy… pińcioka zaserwowanego im przez Górnika na ich własnym e stadio króla, po którym przestali już być „Rycerzami Wiosny”, a stali się na powrót zakutymi łbami. Pewnie zabawnie będzie teraz wyglądał ich powrót do… Czytaj więcej »

Wesoły rowerzysta
Odpowiedź do  Wesoły rowerzysta
17 dni temu

Kibicom oczywiście.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x