Mucha i Villanueva poza kadrą na jutrzejszy mecz

14 sierpnia 2021, 14:28 | Autor:

Dwudziestu sześciu piłkarzy Widzewa Łódź zgłoszonych jest na ten moment do rozgrywek. W kadrze na ligowe spotkanie może znaleźć się jednak maksymalnie dwudziestu. Wiemy już, kogo na pewno nie obejrzymy w jutrzejszym domowym starciu z Chrobrym Głogów.

Czterech graczy przesuniętych zostało do rezerw, które za kilkadziesiąt minut rozpoczną mecz z Omegą Kleszczów. Już wczoraj pisaliśmy o Mateuszu Malcu i Dawidzie Owczarku, a teraz wiemy, że dołączyli do nich Patryk Mucha oraz Daniel Villanueva. Cała czwórka wyjdzie zresztą w podstawowym składzie drugiego zespołu. Poza kadrą na jutrzejsze zawody znajdą się też raczej Mateusz Ludwikowski i wciąż się rehabilitujący Przemysław Kita.

Jeżeli w ostatniej chwili nikogo nie dopadną problemy zdrowotne, kadra na jutrzejszą potyczkę z Chrobrym powinna być więc dokładnie taka sama, jak przed tygodniem. Po raz drugi z rzędu znajdzie się w niej Fabio Nunes, który w Sosnowcu nie doczekał się debiutu w nowych barwach. Być może szansę dostanie jutro, choć raczej nie od pierwszej minuty.

Przewidywana kadra Widzewa na mecz z Chrobrym:

Bramkarze
Konrad Reszka, Jakub Wrąbel

Obrońcy
Filip Becht, Tomasz Dejewski, Michał Grudniewski, Krystian Nowak, Fabio Nunes, Patryk Stępiński, Daniel Tanżyna, Paweł Zieliński

Pomocnicy
Karol Danielak, Radosław Gołębiowski, Marek Hanousek, Kacper Karasek, Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Mateusz Michalski, Abdul Aziz Tetteh

Napastnicy
Bartosz Guzdek, Paweł Tomczyk

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
8
0
Would love your thoughts, please comment.x