Chrobry w Łodzi bez trenera

14 sierpnia 2021, 10:26 | Autor:

Osłabiony przyjedzie jutro do Łodzi Chrobry Głogów. Nie chodzi jednak o absencję któregoś z kluczowych zawodników, lecz… trenera. Drużyny w starciu z widzewiakami nie będzie mógł bowiem poprowadzić Ivan Djurdjević, który zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Jak dowiedział się WTM, Serb kilka dni temu doznał porażenia nerwu twarzowego, a od tego czasu poddawany jest leczeniu oraz rehabilitacji. Pod jego nieobecność, zespołem zajmują pozostali członkowie sztabu szkoleniowego i tak samo będzie w trakcie jutrzejszego spotkania. 44-latek ma wrócić do pracy w przyszłym tygodniu – informuje oficjalna witryna głogowian.

Co ciekawe, niedzielny mecz miał być dla Djurdjevicia pierwszym w tym sezonie na ławce rezerwowych, bo w dwóch wcześniejszych kolejkach był zawieszony za czerwoną kartkę obejrzaną jeszcze w poprzednich rozgrywkach. Na razie tego jednak nie doczeka, a zawodników z Dolnego Śląska znów prowadzić będzie asystent Maciej Stachowiak.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
2 lat temu

to mu szczęka opadnie…… :)

wojtek
Odpowiedź do  Adam
2 lat temu

to akurat śmieszne nie jestm bo nie wiadomo może to udar jakis czy coś

GiGi TSW
Odpowiedź do  wojtek
2 lat temu

Spokojnie…porażenie nerwu twarzowego nie musi być spowodowane udarem.
Przyczyną może być bolerioza, która pojawi się w wyniku ukąszenia przez kleszcza, lub gdy Cię np. zawieje…mam tu na myśli, gdy wyjdziesz rozgrzany choćby spod prysznica na pole.

Wydaje mi się, że gdyby trener Djurdević dostał udaru (czego mu nie życzę oczywiście) to raczej byłoby to napisane wyraźnie i podane do informacji publicznej.

Dylan
2 lat temu

Skoro znów poprowadzi asystent który wygrał 2 wcześniejsze mecze, to o jakim osłabieniu mówimy?

iso
2 lat temu

ktokolwiek będzie ich prowadził musi wiedzieć, że tu jest WIDZEW. Tu się nie wygrywa. A jeśli zdobywa się jakiekolwiek punkty to dlatego, że to sam Widzew przegrał ze sobą.

jutro czeka was piekło w sercu Łodzi. czekamy na was z niecierpliwością

Przem
Odpowiedź do  iso
2 lat temu

Dwie wygrane z rzędu to nie powód do pompowania balonika. Niech grają swoje po prostu, a wynik sam przyjdzie. Trener zostawił już chyba tylko takich ludzi, którzy rozumieją co mają robić na boisku i co jest wymagane w Widzewie.

Tylko Widzew RTS

Kapitan Tsubasa
2 lat temu

Wracaj do Zdrowia!

Bastek
2 lat temu

Stawiam na wynik Widzew 2:0 Chrobry bramki Danielaka i Michalskiego

8
0
Would love your thoughts, please comment.x