Klub apeluje o wcześniejsze przyjście na stadion

13 sierpnia 2021, 19:10 | Autor:

Wszystko wskazuje na to, że podczas niedzielnego meczu pomiędzy Widzewem Łódź a Chrobrym Głogów stadion przy al. Piłsudskiego zapełni się w bardzo dużym stopniu, najpewniej jeszcze większym niż miało to miejsce przed dwoma tygodniami. W związku z tym, klub apeluje do wszystkich o jak najwcześniejsze stawienie się tego dnia na trybunach.

Poprzednie spotkanie z Sandecją Nowy Sącz oglądało 13 450 widzów. Jak wynika z zebranych danych, w chwili jego rozpoczęcia w „Sercu Łodzi” obecnych było jednak zaledwie 6025 z nich. Co więcej, 4013 fanów nie obejrzało pierwszej bramki dla gospodarzy, która zdobyta została w dziewiętnastej minucie, a miejsca zajmowali nawet dopiero w przerwie.

Aby uniknąć takiej sytuacji, w klubie apelują o jak najszybsze pojawienie się na trybunach. Poprosił o to na Twitterze prezes Mateusz Dróżdż, do kibiców wysłany został również specjalny mailing. Przyłączamy się do tych próśb i jednocześnie przypominamy, że na niedzielne starcie (godz. 12:40) nadal można kupować bilety. Więcej informacji TUTAJ.

30 komentarzy
AndrzeJ

Wymienię te badziewne czytniki to będzie mniejsza obsuwa

Last edited 2 lat temu by AndrzeJ
Czerwono-Biało-Czerwony
Odpowiedź do  AndrzeJ

Tak najlepiej zganiać na czytniki. Jak jeszcze były karnety to nigdy nie miałem problemu,żeby żle czytnik coś odczytywał. Tu nie ma co apelować Prezesie. Wielu nigdy się nie nauczy i jak mecz jest za 5 minut to się dopiero wynurzają z ulicy Piłsudskiego w stronę stadionu.Po prostu wielu widocznie lubi sobie oglądać mecz od 2 połowy. Nie mają rozumu to niech stoją pod stadionem.

Last edited 2 lat temu by Czerwono-Biało-Czerwony
Seweryn

Brawo za zainteresowanie i chęć pomocy by ktoś później nie cisnął pod bramą że nie wpuszczają szybciej. Pół godz nie zbawi by wcześniej wyjść z domu lub zamiast stać pod bramką po prostu wejść a nie czekać do końca

SeKi
Odpowiedź do  Seweryn

Święta racja.

RTS

Wszystko przez te popierdzielone godziny transmisji meczów na Polsacie.

AndrzeJ

Wymieńcie te badziewne czytniki to będzie mniejsza obsuwa

Seba 1910

Ja zawsze wchodze od razu jak tylko otwierają Bramy Stadionu

Kali
Odpowiedź do  Seba 1910

Ja przyjeżdżam na 7 żeby nie wypaść z wprawy wstawania do roboty przez jakieś wolne niedziele :)

Wiesiek z Wiśniowej Góry

Nie lubię tej wcześniej godziny meczu.

• Zanim się winko obali przed meczem i po meczu wróci będzie 15.00. I jak zawsze najgorsze gadanie kobity że o tej godzinie się zachwiany chodzi i na mszę wieczorną nie pójdzie.
Andrzej. S
Odpowiedź do  Wiesiek z Wiśniowej Góry

Wiesiu.
Idź na jutrznię,albo na roraty i potem cały dzień masz już wolny na jabole.

On123

Lepiej pogadajcie z ochrona sny sprawniej wpuszczała na stadion bo to co robią woła o pomstę do nieba

.P.

Można pokazać na telefonie, czy jednak musi być wydruk?

Seba 1910
Odpowiedź do  .P.

Można na telefonie ja tak wchodziłem na pierwszy mecz

Lepiej wydrukowany ,bo pewnie te na telefonie blokują często kolejkę.

Bula

Tylko pamiętajcie: rozjasnijcie ekran na maca, zablokuj nie obracanie w telefonie i włączycie ten bilet w telefonie. Sami robimy braciom po szału pod górkę gdy podchodzimy pod bramkę i dopiero szukamy biletu w telefonie, dopiero rozjaśniany itd – podchodzimy do bramek od razu z przygotowanymi dokumentami

RTS
Odpowiedź do  Bula

Myślę że to przekręcanie się ekranu jest kluczowe w nieudanym skanowaniu biletu z telefonu.

Damian

Potwierdzam, można zeskanować z telefonu

Kali

,,Kto w maseczce ten z galery” powinniśmy zaśpiewać ;)

Mar
Odpowiedź do  Kali

spojrz w lustro to dopiero maske zobaczysz. potem juz tylko sobie zaintonuj znana przyspiewke….i zmien psychistre, bo ten cie oszukuje

Makos

Pajac

Andrzej

Pośpiewaj to sobie w pokoju u siebie może ultrasie ?

Kali
Odpowiedź do  Andrzej

Co wam daje ta maska? Zatrzymuje wirusa? :D Dajecie sobie wciskać że ta maska cokolwiek daje, to w takim razie jutro w maskach sterczcie cały mecz, tylko na nosek sobie też nasuncie bo kowid wam wejdzie :D

RedMan

Kowidianie Ci odpowiedzieli minusowym hejtem XD Dalej łykają jak ciepłe kluchy te bajki o bezpieczeństwie i zbawiennych maseczkach. Ludziom można pluć w twarz a Oni że deszczyk pada

Odpowiedź do  RedMan

Tak a ty nieszczepiony jesteś NAJMĄDRZEJSZY,a cała reszta świata to barany . No po prostu jesteś szczęśliwcem i powinienenś napisać doktorat jak wałęsa.

Dzikus87

Kamil, wiesz może od której godziny będą wpuszczać na sektory?

BRZW 1910

Ludzie, to czy bramki pracują, zależy tylko od Was. Przygotuj kod, przesuń po czytniku i wbijasz :) A jak zapytaja, czy zaszczepiony, to mów, że nie i już jesteś w Sercu Łodzi :D RTS!

Mas

8 minut 1000 osób
czyli 16000 osób w 128 minut. Czyli żeby każdy wszedł trzeba w dużej liczbie przyjść na 2 godziny przed meczem…