Klub apeluje o wcześniejsze przyjście na stadion

13 sierpnia 2021, 19:10 | Autor:

Wszystko wskazuje na to, że podczas niedzielnego meczu pomiędzy Widzewem Łódź a Chrobrym Głogów stadion przy al. Piłsudskiego zapełni się w bardzo dużym stopniu, najpewniej jeszcze większym niż miało to miejsce przed dwoma tygodniami. W związku z tym, klub apeluje do wszystkich o jak najwcześniejsze stawienie się tego dnia na trybunach.

Poprzednie spotkanie z Sandecją Nowy Sącz oglądało 13 450 widzów. Jak wynika z zebranych danych, w chwili jego rozpoczęcia w „Sercu Łodzi” obecnych było jednak zaledwie 6025 z nich. Co więcej, 4013 fanów nie obejrzało pierwszej bramki dla gospodarzy, która zdobyta została w dziewiętnastej minucie, a miejsca zajmowali nawet dopiero w przerwie.

Aby uniknąć takiej sytuacji, w klubie apelują o jak najszybsze pojawienie się na trybunach. Poprosił o to na Twitterze prezes Mateusz Dróżdż, do kibiców wysłany został również specjalny mailing. Przyłączamy się do tych próśb i jednocześnie przypominamy, że na niedzielne starcie (godz. 12:40) nadal można kupować bilety. Więcej informacji TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
30
0
Would love your thoughts, please comment.x