Niedziela także kontuzjowany. Co się stało?

14 października 2017, 11:38 | Autor:

W tym sezonie w Widzewie występuje naprawdę mała ilość kontuzji. To zasługa mądrego eksploatowania piłkarzy przez Franciszka Smudę, jak i właściwych letnich przygotowań przez Przemysława Cecherza. A także odrobina szczęścia.

Nie wszyscy mają jednak go pod dostatkiem. W tej chwili ze składu wypadło dwóch pomocników. Daniel Mąka narzeka na problemy ze ścięgnem Achillesa, a Bartłomiej Niedziela z mięśniem czworogłowym uda. Obaj zawodnicy z tego powodu nie pojechali z drużyną na sobotni mecz do Wikielca.O urazie Mąki już pisaliśmy, natomiast informacja o kłopotach Niedzieli wypłynęła dopiero dzisiaj. „Nie jest najgorzej. Przeszedłem badanie USG, które wykazało krwiaka przy przyczepie mięśnia czworogłowego. Mam nadzieję, że tydzień przerwy wystarczy, by dojść do siebie” – powiedział nam Niedziela.

Wcześniej z kontuzją stawu skokowego zmagał się Mateusz Ostaszewski, a problemy z dłonią miał Sebastian Olczak. Na upartego można wspomnieć też o jednorazowej niedyspozycji Michała Millera z powodu naciągnięcia mięśni grzbietu. Nie liczymy urazów Damiana Kostkowskiego i Aleksandra Kwieka, bo miały one miejsce jeszcze w trakcie przygotowań do sezonu. Trzeba przyznać, że jak na przeszło półmetek rundy, jest naprawdę dobrze.Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x