Niemal 80 tysięcy czytelników w sierpniu!

3 września 2013, 19:48 | Autor:

WTM logo

Statystyki serwera WTM nie kłamią – nasz portal w sierpniu odwiedziło dokładnie 79 220 unikalnych użytkowników! To dla całej redakcji wspaniała wiadomość, ale i kolejne podwyższenie poprzeczki.

Sierpniowa popularność portalu WTM nie jest co prawda rekordowa, bowiem minimalnie więcej unikalnych jego czytelników pojawiło się w maju (ok. 83 tys.). Trzeba jednak pamiętać, że był to  okres walki o budowę Stadionu Miejskiego na Widzewie, a nie Orle, czy przy dworcu Łódź Kaliska. Na naszych łamach zadebiutowała wówczas „Lista Poparcia”, która codziennie aktualizowana generowała sporą liczbę wyświetleń nie tylko kibiców, ale także dziennikarzy z całej Polski.

Sierpień, pod względem arcyważnych wydarzeń, nie był tak gorący, jak maj, a mimo to zbliżyliśmy się do rekordu unikalnych odsłon WTM o włos! A przecież w minionym miesiącu nasze serwery co jakiś czas sprawiały nam wszystkim psikusa wyłączając się o różnych porach dnia i nocy, co miało swój negatywny wpływ na liczbę gości portalu.

Na popularność serwisu z pewnością wpływ miało natężenie aktualności ze świata futbolu, ciekawostek z życia klubu, czy pojawienie się nowych elementów takich jak: Live WTM, Typer, czy liczne konkursy. Zapewniamy, że wciąż mamy pełno innowacyjnych pomysłów, które sukcesywnie będziemy wprowadzać na nasze łamy.
Nie rezygnujemy oczywiście ze stałych, lubianych działów: relacji i newsów kibicowskich, multimediów obrazujących widzewskie trybuny, czy wywiadów z szeroko pojętym środowiskiem fanów.

Cała redakcja dziękuje wszystkim czytelnikom za zaufanie. Mamy nadzieję, że będziecie z nami już na stałe, a portal WTM stanie się dla Was pierwszym źródłem informacji o klubie, piłkarzach i kibicach Widzewa!

PS. Wszystkich chętnych do podzielenia się swoimi opiniami n/t portalu zapraszamy w komentarzach lub na pozostałych forach.