Rezerwy jutro z Sokołem. W piątek sparing z Koroną

3 września 2013, 22:10 | Autor:

Już jutro, w ramach 6 kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej, swój kolejny mecz rozegra druga drużyna Widzewa. Przeciwnikiem łodzian będzie czwarty zespół w tabeli – Sokół Aleksandrów Łódzki.

W zespole gości występuje wypożyczony z Widzewa pomocnik, Mikołaj Zwoliński, który jak dotąd wystąpił we wszystkich meczach tego sezonu zdobywając w nich dwie bramki.Barwy klubu z Aleksandrowa reprezentuje także napastnik Sebastian Ceglarz, były widzewiak.

Dla podopiecznych Rafała Pawlaka spotkanie to będzie kolejną już szansą na przełamanie złej passy i odniesienie pierwszego w tych rozgrywkach zwycięstwa. Jak dotąd łodzianom ta sztuka nie udała się (mimo, iż w niedzielnym meczu z Żyrardowianką grali wyłącznie piłkarze pierwszej drużyny) i zajmują oni odległe, 18-ste miejsce w tabeli.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00, na głównym boisku przy Piłsudskiego 138. Wstęp dla posiadaczy karnetów Hospitality – gratis. Posiadacze zwykłych karnetów za wstęp zapłacą 5zł. Pozostali 10zł.

***

Potwierdzony jest już także piątkowy mecz kontrolny pomiędzy pierwszymi zespołami Widzewa i Korony. Spotkanie odbędzie się o godz. 18:00 w Kielcach. Niestety trener Mroczkowski nie będzie mógł w nim zgrywać ze sobą bloku defensywnego, gdyż aż trzech obrońców wyjechało na mecze reprezentacji. Są to Airapetian, Stępiński i Lafrance.