Całe Kutno koloruje – 14 września WIELKI KOLOROWY PIKNIK

4 września 2013, 12:31 | Autor:

Na sobotę 14 września 2013 zaplanowano kolejny przystanek STS EkstraTrasy, który jest niczym innym jak wielkim kolorowym piknikiem dla dzieciaków w ramach akcji KOLORUJEMY ! Piknik odbędzie się w Kutnie na Stadionie Miejskim, ul. Kościuszki 26, a jego głównym koordynatorem jest Stowarzyszenie kibiców Widzewa OFC Kutno. Wstęp i wszystkie poniższe atrakcje dla dzieci są bezpłatne.

A w programie m.in.:

– zabawa w Krainie www.otoDom.pl
– zjeżdżalnia dmuchana
– suchy basen z 10 000 tys. piłeczek kolorowych
– skakaniec (dmuchana trampolina) Bajdocja
– dmuchany tor przeszkód
– basen z kulami wodnymi
– piłkarzyki stołowe
– elektryczne samochodziki

Przypomnijmy, że to Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA będąc koordynatorem akcji wśród kibiców Widzewa zaproponowało do udziału w akcji KOLORUJEMY placówkę opiekuńczo-wychowawczą TĘCZA z Kutna. Obecnie czynione są wszelkie możliwe starania aby placówka ta uzyskała jak największą pomoc ! Przypomnijmy, że dzieciaki z Tęczy ostatnio po raz kolejny odwiedziły stadion Widzewa przy al. Piłsudskiego 138, tym razem wyprowadzając piłkarzy na spotkanie Widzew – Jagiellonia Białystok.

Przyświecająca akcji KOLORUJEMY idea, jaką jest pomoc dzieciakom z domów dziecka z całej Polski, sprawia że chcielibyśmy zachęcić Was do udziału w tym pikniku.

Niezmiennie zachęcamy Was do polubienia strony KOLORUJEMY na facebooku – im więcej polubień tym większa pomoc dla małolatów:

KLIKASZ => https://www.facebook.com/Kolorujemy -> LUBISZ = POMAGASZ !!!

Na facebooku zostało również utworzone wydarzenie poświęcone piknikowi, gdzie znajdziecie o nim najświeższe informacje: https://www.facebook.com/events/559715817402801

Zachęcamy wszystkich, którym dobro dzieciaków z domów dziecka leży na sercu, do udziału w pikniku ! Widzimy się 14 września na stadionie w Kutnie ! Zapraszamy :-)