Odeszli dwaj wierni kibice Widzewa

14 listopada 2021, 21:25 | Autor:

To nie jest dobry okres w najnowszych dziejach Widzewa Łódź i wcale nie chodzi o ostatnie wyniki osiągane przez drużynę na boiskach I ligi. Do naszej Redakcji dotarły bowiem smutne wiadomości o śmierci dwóch wiernych kibiców.

Ciężką walkę z nowotworem przegrał wieloletni fan łódzkiego klubu, Wojciech Pasiak (na dolnym zdjęciu). Był znanym reprezentantem fan clubu z Koluszek, zasiadał w „młynie” już w latach osiemdziesiątych. To właśnie między innymi dzięki jego działalności Koluszki były jednym z pierwszych miast, w których stworzone zostały zorganizowane struktury kibicowskie.

Jeszcze większy szok wywołała informacja o śmierci znanego fana RTS, Michała Jóźwiaka. W przeszłości był on związany z łódzkim środowiskiem dziennikarskim, zajmował się także reżyserią filmową. To on był autorem znanego i licznie nagradzanego dokumentu „Henio, idziemy na Widzew”, w którym przedstawiał sylwetkę niewidomego masażysty łódzkiego klubu, Marcina Kaczorowskiego. Prywatnie obaj od wielu lat bardzo się przyjaźnili, a w planach mieli nakręcenie pełnometrażowego filmu. Jóźwiak (na górnym zdjęciu) od bardzo dawna mieszkał w Anglii, zmarł w niedzielę na powikłania po chorobie covidowej.

Spoczywajcie w pokoju!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x