Poznaliśmy termin meczu z Zagłębiem
15 listopada 2021, 12:10 | Autor: Kamil
Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej ustalił dzisiaj dokładne terminy rozegrania spotkań dziewiętnastej kolejki I ligi. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, kiedy piłkarze Widzewa Łódź podejmować będą Zagłębie Sosnowiec.
Mecz ten zaplanowano na niedzielę, 28 listopada, a pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godzinie 18:00. To oczywiście oznacza, że Polsat Sport nie zdecydował się transmitować zawodów za pośrednictwem swojego otwartego kanału. Kto nie będzie w stanie stawić się tego dnia w „Sercu Łodzi”, będzie musiał polegać wyłącznie na platformie Polsat Box Go.
W tym roku widzewiacy rozegrają jeszcze tylko cztery pojedynki. Najbliższy dokładnie za tydzień, w przyszły poniedziałek, niemal na pewno w Nowym Sączu (dzisiaj PZPN powinien wydać komunikat w tej sprawie). Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie daty pucharowego starcia z Wisłą Kraków, a także na wyznaczenie terminu wyjazdu do Głogowa.
Terminarz meczów Widzewa w rundzie jesiennej:
18. kolejka, Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź, 22 listopada (poniedziałek), godz. 18:00
19. kolejka, Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec, 28 listopada (niedziela), godz. 18:00
1/8 finału PP, Widzew Łódź – Wisła Kraków, 2 grudnia (czwartek), godz. 20:00/20:30*
20. kolejka, Chrobry Głogów – Widzew Łódź, 4-5 grudnia (sobota-niedziela)
* termin niepotwierdzony







Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Motor Lublin
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Widzew Łódź
Korona Kielce
Cracovia
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Termin po chu….. a czemu nie w Sobote ? jak zawsze pod górke….nikt nie mysli o kibicach w niedziele mecz itd a w poniedzialek do pracy….jakiś oszołom to ustala…
Bo w piątek grają po drugiej stronie miasta.( Niby wyjazd ale u siebie ze Skra )
jako pocieszenie mogę napisać, że wygramy i nie będzie dogrywki :)
a w czym ci przeszkadza meczo w Niedziele o 18 ???? do pracy nie zdążysz na Poniedziałek jak o 20 godz sie mecz skończy w Niedziele :)
Kolega być może chce opijać zwycięstwo.
W niedzielę o 20.00 to trochę słabo siadać do kielicha jak w poniedziałek rano do pracy.
Co Ty życia nie znasz?
Czy Wy wszyscy to tylko o piciu alkoholu myślicie i bez alko żyć się nie da i meczu na trzeźwo nie da się obejrzę. Co za naród po jebany.
Termin dobry , my gramy w poniedziałek z Sandecja to niedziela jest optymalna. Trochę lodu na głowy .
Sandecja w gazie, z zadyszką. Będzie ciężko.
Mecz z Sandecja w Nowym Sączu i do tego z kibicami gospodarzy. Teraz grają w środę ze Skra w Nowym Sączu ale bez kibiców. Wszyscy się nanas mobilizują.
I gitara.
Chociaż 5pkt jeszcze w tych 3 meczach trzeba zdobyć i nie będzie źle
Z Sandecją niestety raczej porażka …na 99%
Będą baty, oj będą… :(