Olimpia potwierdza możliwość gry w tym roku. Jutro decyzja?

27 listopada 2018, 13:12 | Autor:

Wciąż nie wiemy, jak zakończy się historia z nierozegranym w terminie meczem Olimpia – Widzew. W środę sprawę badać ma ponownie Polski Związek Piłki Nożnej. Jeśli podtrzyma wcześniejszą decyzję o konieczności gry, trzeba będzie jechać do Elbląga.

Wizyta w tym mieście najprawdopodobniej zostanie zaplanowana jeszcze w tym roku. Pisaliśmy już o tym w poniedziałek, a teraz sygnały te potwierdza oficjalna strona internetowa gospodarzy. Na łamach witryny elbląskiego klubu czytamy, że PZPN zamierza rozegrać mecz przed 9 grudnia. Z naszych informacji wynika, że najbardziej możliwym terminem byłaby sobota, 8 grudnia.

Ponowna podróż na północ kraju będzie konieczna oczywiście dopiero w momencie, gdy PZPN odrzuci odwołanie Widzewa. Dowiedzieliśmy się, że klub zamierza jednak twardo bronić swojego stanowiska. Jaki będzie efekt tej debaty, przekonamy się jutro.

Komunikat zamieszczony na stronie Olimpii:

28 listopada 2018 r. Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN rozpatrzy odwołanie Widzewa od decyzji PZPN. W przypadku oddalenia ww. odwołania zagramy jeszcze w tym roku.

Zgodnie z decyzją Komisji ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN z 16 listopada 2018 r., wydanej w sprawie nierozegranego meczu 18. kolejki rozgrywek o Mistrzostwo II ligi w sezonie 2018/2019, między drużynami Olimpia Elbląg – Widzew Łódź, ww. zawody winny być rozegrane w innym, ustalonym przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN terminie.

PZPN poinformował oba kluby, że w przypadku oddalenia odwołania Widzewa, mecz winien być rozegrany nie później niż do dnia 09 grudnia 2018 r. W sytuacji oddalenia odwołania, kluby winny porozumieć się w zakresie terminu meczu i przekazać, do dnia 29 listopada 2018 r. do godz. 15.00, odpowiednią informację do Departamentu Rozgrywek Krajowych.

W przypadku braku porozumienia, termin meczu zostanie wyznaczony przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN.

24
Dodaj komentarz

14 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Seba

Nie uginac sie przed dziadami jebac jebac pzpn

RTS

Nawet gdyby nas miało to kosztować walkowerem to za chuja tam drugi raz nie jechać…

Misiek

A nie uważasz że punkty od fochów bardziej się przydadzą?

Tomek 66

Punkty są najważniejsze, nawet jeśli je…y pzpn jest przeciw nam. Grać trzeba bo nasz cel jest najważniejszy. Mam nadzieję, że za karę Elbląg przywita się z 3 ligą. Na Stali lżymy pzpn.

Krzysiek

Po decyzji o rozegraniu ponownie meczu klubowy lekarz powinien wystawić wszystkim piłkarzom zwolnienia lekarskie a nasi włodarze klubu powinni poinformować PZPN o epidemii panującej w klubie i odwołać mecz. Ciekawe co w takim układzie zrobią PZPN z tym klechą.

merrid

Przyznają walkower Olimpii a co innego? Przecież oni tylko czekają na pretekst. To już lepiej ostentacyjnie nie jechać.

Ldz

Na 90 minut masz mecze przekładane przez PZPN z powodu grypy w drużynie ;)

ceasarc

kurła widzę że co raz to lepsze pomysły ludzie tu mają. „nie jechać nawet jak walkowerem to się skończy”, „wystawić lewe zwolnienia”. bardzo się cieszę, że jedyne co zostaje pomysłodawcom to napisanie tych swoich bredni tutaj na forum.

Piotr

jebac pzpn.widac qr.y pewne swego.jak dla mnie nie dogadawyac sie z nimi i na l4 nawet kosztem walkowera.starac sie od o7impi zwrot kosztow za 1wizyte I powiedziec ze nie ma kasy na druga wycieczke

B4xqT

Chuja nas to interesuje

aaa

pzpn, pzpn, jebać, jebać pzpn!!!!!

Jerry

Jechać i wklepać im z 10 bramek. Motywacji nie zabraknie jak panowie urlopy będą musieli przelozyc

Kuba

Wklepać 10 bramek hehehe.. z taką formą ….dobre

JĘDRUŚ

JECHAĆ I „WPIEPRZYĆ” IM „DWUCYFRÓWKĘ”

Dariusz

Mecz w klerblagu raczej będzie grany w tym roku. Był artykuł na Wtm, że mecz nie na rekę grajkom, bo mają zaplanowane urlopy. Ciekawe czy nie ma jakiegoś posezonowego roztrenowania. Czy po Stalowce od razu na urlopy… Jeśli w tym tkwi problem, to optymistą przed sobota nie jestem.

Karamboll

A właśnie należałoby pojechać i wpeirdolic gamoniom ze 4 bramki, tylko ktoś tego dokona. Skoro u nas tez przewaga gamoni……

Jacek

Jeżeli będzie najczarniejszy scenariusz czyli decyzja o rozegraniu spotkania jeszcze w tym roku, to trzeba sie zmobilizować rezerwowymi albo młodzikami i pokazać wszystkim z Elbląga jak się wygrywa z leszczami. Mogli grać to się zes…. , a teraz płaczą że chcieli grać tylko ,,bla bla bla,, . Nie wiem jak wygląda sytuacja z urlopami, czy ma go cała kadra ?. Jeżeli tak to jak wygląda sytuacja z zawodnikami z rezerw i akademi, muszą zapewne być uprawnieni do gry ?. Nie za bardzo jestem w temacie. Pozdro FCR

pieko

Ciekawostka
Odra Opole złożyła wniosek do Departamentu Rozgrywek Ligowych w którym domaga się walkowera za nierozegrany w sobotę mecz z Wigrami w Suwałkach. Mecz odwołany bo ponoć murawa nie nadawała się do gry. Ciekawi mnie decyzja związku bo decyzja podjęta parę godzin przed meczem gdy byli już na miejscu

Widzew Polska

To warunki atmosferyczne-wniosek odrzucą. Jeszcze nikt nie ma wpływu na pogodę. W Elblągu natomiast wszyscy byli gotowi, nawet gospodarze lecz samodzielną decyzję podjął prezes. To z góry powinien być walkower!

Strażak Sam

Jutro zapadnie decyzja jakich mamy działaczy. Tylko walklwer dla nas się liczy inna decyzja to porażka naszych działaczy. Decyzja będzie oznaczać czy mamy dobrych działaczy czy zwykle pizdy.

Ldz

Analogicznje możesz napisać o Polakach, którzy walzcą w niemieckich „sądach” z Jugendamptami.

Tomek 1

Ty lepiej powiedz skad wasi dzialcze maja pieniadze na transfery Luczaka i Piatka oraz na oswietlenie stadionu madralo

Waldi

Nie je.ać PZPN, tylko ku.wa nie głosowac na PIS. Ksiądz- Prezes Olimpii ma zaskakująco duże wpływy…

Ldz

Zanim ludzie zrozumieją, że podczas głosowania mogą się wyzbyć syndromu Sztokholmskiego i zrozumieją, że jest w tym kraju alternatywa dka POPiSu to chyba miną wieki niestety…
Co nie zmienia faktu, że za zachowanie prezesa OE walkower od pzpnu albo przyspiewki będą.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress