Trzech piłkarzy trenuje z rezerwami!

26 listopada 2018, 19:47 | Autor:

W niedzielę rano podaliśmy informację, że los Niki Kwantalianiego w Widzewie jest już przesądzony. Trener Radosław Mroczkowski nie widzi już dla niego miejsca w zespole. Podobnie może być z dwójką innych zawodników.

Jak ustalił WTM, w poniedziałkowym treningu rezerw wzięło udział aż trzech piłkarzy, którzy do tej pory byli członkami pierwszej drużyny. Oprócz wspomnianego Kwantalianiego, byli to Bartłomiej Niedziela oraz… Kacper Falon!

Rezygnacja z tego ostatniego zawodnika byłaby o tyle zaskakująca, że pomocnik całkiem niedawno podpisał nowy kontrakt z klubem, który obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku. Była to nagroda za bardzo udane występy w drugiej części rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Falon był wówczas bardzo ważną postacią łodzian i przyczynił się do wywalczenia awansu.

W sierpniu widzewiak podpisał nową umowę i… chwilę potem wypadł ze składu. Trzeba przyznać, że decyzja o jego rezygnacji na tamten moment była słuszna, bowiem były gracz Jagiellonii Białystok, po wcześniejszej zwyżce formy, wyraźnie obniżył loty. Wydawało się jednak, że to tylko chwilowa sytuacja i 21-latek wróci do gry. Do tej pory tak się nie stało.

Mniej zaskakujące byłoby skreślenie Niedzieli. Zawodnik ten całkowicie znajduje się poza kręgiem zainteresowań Mroczkowskiego. Szkoleniowiec ani razu jesienią nie powołał go do kadry na spotkania w II lidze, co wyraźnie wskazuje, że nie widzi w nim przyszłości.

Na razie nie wiadomo, czy pojawienie się Bartłomieja Niedzieli i Kacpra Falona na zajęciach rezerw zwiastuje, że ich przygoda przy Piłsudskiego dobiega końca, jak ma to miejsce w przypadku Gruzina. Pozostaje czekać na dalszy rozwój wypadków. Pytany o sprawę trener Widzewa nie chciał zabierać oficjalnego stanowiska.

Subskrybuj
Powiadom o
53 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
53
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x