Ostatnie dni tradycyjnego głosowania w ŁBO

13 października 2021, 19:10 | Autor:

Od początku października trwa głosowanie w dziewiątej edycji Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego. Jeżeli ktoś zamierza oddać swój głos w wersji tradycyjnej, to musi się bardzo pospieszyć, bo taką możliwość będzie miał tylko do piątku. Przypomnijmy, że stawce jest jedna inicjatywa związana stricte z Widzewem Łódź.

Projekt pod numerem W124SW i nazwą „W cieniu Serca Łodzi – ciąg ławek oraz szpaler drzew przy Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego 138” zakłada zorganizowanie obok „Serca Łodzi”, pomiędzy stadionem a ulicą, dwóch szeregów ławek zwróconych do siebie frontem, uzupełnionych szpalerami drzew oraz krzewów. Celem tej inicjatywy jest stworzenie przestrzeni przyjaznej dla mieszkańców Łodzi i Starego Widzewa.

W jaki sposób można głosować? Tak jak zawsze, albo tradycyjnie, w jednym z przeznaczonych do tego punktów, albo internetowo. Każdy mieszkaniec Łodzi (meldunek nie jest konieczny) może wskazać maksymalnie pięć projektów osiedlowych (z nie więcej niż dwóch osiedli) oraz pięć projektów ponadosiedlowych. Widzewska inicjatywa podlega pod osiedle Stary Widzew.

Aby oddać głos w wersji tradycyjnej, należy oddać wypełnioną kartę do jednego z punktów, których pełna lista znajduje się TUTAJ. Co ważne, można to robić jeszcze tylko przez dwa dni, do piątku, do godziny 16:00. Jeżeli ktoś woli zagłosować internetowo, nie musi się aż tak spieszyć, bo może to zrobić do 29 października. Przy wyborze tego sposobu niezbędne będzie podanie kodu weryfikacyjnego wysłanego na numer telefonu. Głosowanie odbywa się TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x