P. Szor: „Nie będziemy szastać kasą na lewo i prawo”

8 stycznia 2019, 18:59 | Autor:

Po rezygnacji Przemysława Klementowskiego z funkcji prezesa Widzewa, spółką kieruje tymczasowy zarząd. Wiążę się to z obawami kibiców o stabilność klubu. Także finansową. Nowe władze uspokajają jednak, że nic złego się nie dzieje.

Cytowaliśmy już słowa Piotra Szora, wypowiedziane przed kamerami TV Toya. Wcześniej dyrektor zarządzający Widzewa, a dziś jego wiceprezes, zdradził, że trwają poszukiwania nie tylko prezesa, ale także innych kandydatów do obsady kluczowych stanowisk, między innymi dyrektora sportowego. Rozmowy mogą zakończyć się w ciągu najbliższych tygodni.

Szor zabrał głos również na łamach „Przeglądu Sportowego”. Przyznał, że kandydatką do objęcia sterów przy Piłsudskiego 138 jest Martyna Pajączek, ale żadna decyzja w sprawie jej zatrudnienia jeszcze nie zapadła. Trwają negocjacje, które szefowie Widzewa mają nadzieję zakończyć jeszcze w tym miesiącu. Wówczas powinniśmy poznać nie tylko nazwisko nowego dyrektora sportowego, ale także szefa akademii, który przejmie schedę po Marcinie Płusce.

„PS” wskazuje także obawy kibiców o stabilność finansową klubu. Takie wątpliwości zrodził niedawny artykuł w serwisie „Łączy nas Pasja”, w którym zasugerowano, że Klementowski odszedł ze względu na konflikt z radą nadzorczą. Kością niezgody miało być spojrzenie na wydatki spółki. Były już prezes miał być niechętny do zwiększania m.in. środków na transfery, czego miał się domagać trener Radosław Mroczkowski.

Niepokój ten stanowczo rozwiewa wiceprezes Widzewa. „Chciałbym wszystkich uspokoić, nie będziemy szastać kasą na lewo i prawo. Historia nauczyła nas, że to do niczego dobrego nie prowadzi. Postaramy się zachować zdrowy rozsądek” – powiedział „PS” Piotr Szor.

Subscribe
Powiadom o
34 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marr
2 lat temu

„Postaramy się” haha postarajcie to się nie okłamywać nas kibiców !!!

Chorwat
2 lat temu

Nigdy nie szastacie…my już was doskonale znamy… Żebyśmy tego wszyscy nie pożałowali.

Sławomir
2 lat temu
Reply to  Chorwat

Chwila,chwila,dajmy im szansę wykazania się i nie negujmy tego,co jeszcze się nie stało.Jednak uprzedzam decydentów Widzewa,że będziemy wam wnikliwie patrzeć na ręce i rozliczymy wasze działania co do joty.

Gregory
2 lat temu

Nie będziecie szastać ?
A ja się pytam co ma znaczyć ta telenowela z Kapką ? w roli głównej.
Informacja podana że udało się „wykurzyć” tego szkodnika z klubu, a tu okazuje się że dostał 50 000 zł ! i nową umowę opiewającą na 3000 zł/msc, nie no super to załatwiliście ! A taką informację dobrze podać by kibicom dalej „mydlić oczy”.
A co niektórym „kibicom” proponuję wyciągać wnioski z tej fascynacji pewnym klubem z Krakowa.
Szkoda byłoby zepsuć dobrą atmosferę i frekwencję, przez kilku kibiców (biznesmenów).

Marcin_RK
2 lat temu
Reply to  Gregory

Ty pewnie byś załatwił z Kapką szybko i bez problemu… Szkoda, że nie jesteś prezesem..
Niestety z boku wszystko wygląda ładnie i pięknie a w rzeczywistości nie jest już tak różowo dlatego ja akurat jestem daleki od nagonki na zarząd i porównywanie ich z zarządem pewnego krakowskiego klubu. Nie należy wszystkich wrzucać do jednego worka…

Gregory
2 lat temu
Reply to  Marcin_RK

A możesz mi powiedzieć gdzie porównuje ZARZĄD WIDZEWA do zarzadu Wisły?
Ja tylko wypowiedziałem się na temat „kibiców”

Zygmunt
2 lat temu

To po co ten transfer Radwańskiego? Trzeba było go wypożyczyć na 6 miesięcy.

Bartek
2 lat temu

Zostawcie Szora, to chyba najlepsza osoba pracująca obecnie w klubie.

zen
2 lat temu
Reply to  Bartek

, na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski? Czy wiesz jakie p.Szor ma kompetencje do bycia nawet tymczasowym wiceprezesem?

Bednar
2 lat temu
Reply to  zen

Szor jest na swoim miejscu ma tyle meczów i wyjazdów że nie jeden z was nie był na tyłu meczach w ŁODZI Dasz radę wierzymy

zen
2 lat temu
Reply to  Bednar

Tego nie podważam, a co powiesz na temat przygotowania czysto merytorycznego? Wykształcenie, dotychczasowe doświadczenie zawodowe? Sprawdź to… Widzew w sercu to dobry argument do pewnego poziomu odpowiedzialności za sprawy klubu, a rozmawiamy tu o pozycji dyrektora i wiceprezesa.

krzysiek
2 lat temu

Teraz się okaże przed czym ten „nieudolny” Prezes Klementowski nasz klub chronił. Bo w ciągu tego tygodnia zarząd ogłosił, że zwolnił Kapkę, a zapomniał, że zatrudnił Kapkę, a Radwańskiego najpierw badał bez poinformowania klubu, a potem zrobił transfer tak definitywny, że Wisła nadal może jednostronną decyzją odkupić zawodnika. Bardzo mnie ciekawi jaką kwotę wynegocjowali, bo mam przeczucie, że niezbyt zaporowa.

Zygmunt
2 lat temu
Reply to  krzysiek

Przeproszą się z Klementowskim, jak kasa z karnetów się skończy.

Lacjky Luck
2 lat temu

niektórzy z Was to naprawdę w goracej wodzie kompanii Jeszcze się nie zaczął sezon przygotowawczy a już juz niektórzy by chcieli jak za dawnych czasów odrazu 5 transferów. Kapka,Demian itp…to było szastanie kasy ?! Może teraz są porządki robione?! Na spokojnie chcą jak się czyta o zatrudnienie Pajączek-kobieta która ma widocznie poukładane głowie i wie jak dobrze prosperować klubem.Doświadczenie Ma. Tak na szybko transfery i obsady stanowisk to właśnie zawsze było robione i wiadomo jak to wychodzilo. Dajmy tam działaczom na spokojnie poukładać a oceńmy ich na koniec rundy. Też jestem za blokowaniem IP ICKÓW co tylko tu zament robią… Czytaj więcej »

Jacek
2 lat temu
Reply to  Lacjky Luck

W Wiśle już prezesem kobieta była ……

Lacjky Luck
2 lat temu
Reply to  Jacek

jakie ona miala dosiwadczenie przed podjęciem Wisły a jakie ma Pajączek że teraz zajmuje wysokie stanowisko w EX.

Piotr Z.
2 lat temu
Reply to  Lacjky Luck

Wysokie stanowisko w Fortuna I lidze.

Ja a co
2 lat temu
Reply to  Jacek

A w Widzewie niejeden facet,w tym jeden Cacek,i co z tego?

Darrrrro
2 lat temu
Reply to  Lacjky Luck

Przestańcie klepać bez sensu łatwo się klepie obraża i steruje z boku gdy nie ma się odpowiedzialności za nic Dajcie spokojnie pracować a na ocenę przyjdzie czas po sezonie Pamiętajmy by klub się rozwijał potrzebuje sukcesów czyli awansu bo on w tej chwili jest najważniejszy Nauczmy się jeszcze jednego ze do awansu nie są potrzebne jakieś topowe nazwiska bo nasze ligi to nie jest poziom My potrzebujemy wyrodnikow biegających przez pełne 90 minut oddających serce za klub a nie odcinających kupony Dobrze ze szukamy młodych piłkarzy rozwojowych na których klub w przyszłości będzie mógł zarobić Koniec ze kwiekami Demianami itp… Czytaj więcej »

Jazz1910
2 lat temu

Czy ja trafiłem na forum zawodowych płaczków, czy kibiców Widzewa? Jęczycie niczym zatorowe dziewczyny. Pan Szor dał jasny komunikat: będziemy ostrożni z nutą szaleństwa. Mroczek chce wzmocnień i one będą.
Jesteśmy na drugim miejscu a nie w strefie spadkowej. Było trochę błędów które Radek wypali w trakcie przygotowań :-)
Będzie dobrze.

2 lat temu
Reply to  Jazz1910

Dokładnie kto nic nie robi nie popełnia błędów!

omgRTS
2 lat temu

Chłopie drugi kraków to jest tutaj od dawna, mylisz że ta zgoda jest z nagłego przypływu dobroci?

Zygmunt
2 lat temu
Reply to  omgRTS

Zdziwiłbym się, gdyby nie podjęto żadnych działań operacyjnych, od Krakowa począwszy. To jest raczej pewne. To wszystko zaszło za daleko, zatacza coraz szersze kręgi. Ze względu na skale i charakter zjawiska, muszą zająć się tym służby. Na końcu będzie prawdziwy urodzaj sześćdziesiątek.

Ja a co
2 lat temu
Reply to  Zygmunt

Dzialania operacyjne nic nie dadza,slupy z krakowa tak wyczyscily szafe ze zadnych powiazan nie uda sie znalezc.A naiwni dalej beda krzyczec wisla,ruch i inne rynki zbytu z torunia.

Zygmunt
2 lat temu
Reply to  omgRTS

Napisz pozdrowienia dla klubu z Krakowa. Gwarantuję, że wpis nie zniknie.

Misiek
2 lat temu

Kase z karnetów liczycie, ale transferów porządnych nie robicie !!!

lukasz
2 lat temu

A czy kabaret z kapką to nie szastanie NASZĄ kasą ?

rebel
2 lat temu

Wy jeszcze nic nie szastaliście, więc sorry zacznijcie szastać na udane transfer, które zapewnią Nam awans do I ligi a My Was ozłocimy!!!!

domel
2 lat temu

Panie wice……. jak długo macie zamiar traktować akademie jak piąte koło u woza ,właśnie dziś podjęliście decyzję o likwidacji juniora starszego roczni 2001 ,bo zwolniliście najlepszego trenera w akademii Radosława Wasiaka .Wrzucacie chłopaków do rezerw gdzie będzie ich razem 40 parę osób i jeden trener Grzeszczakowski jak grać i trenować .Kilku chłopaków cofacie do 2002 z trenerem Szulcem,to ma być dla nich szkolenie czy regres .Wiem to z pierwszej ręki i zrobię wszystko aby środowisko widzewskie dowiedziało się co się dzieje z naszymi pieniędzmi ,bo pragnę przypomnieć kasa na akademie idzie z naszych wpłat na konto akademii .Pluska i cała… Czytaj więcej »

kosa76
2 lat temu
Reply to  domel

skoro do „ż”ądów cacka … to nie ma się czego obawiać :D

Jura
2 lat temu
Reply to  domel

Najlepszy w czym? W piciu nie – może w donoszeniu.

Tomasz
2 lat temu

Po tych wszystkich ostatnich oświadczeniach i komunikat ach, z których część była po prostu kłamstwem – szczególnie to o Kapce mam problem z wiarą w to co mówią obecni sternicy Widzewa.
Mam tylko nadzieję, że sportowo się obronny i awansujemy, bo wierzę w Mroczkowskiego. No chyba, że i on w którymś momencie będzie miał dosyć obecnego burdel w klubie i się zwinie.

Jarek
2 lat temu

Dobrze by było jakby wam się ta kasa nie kleiła do własnych łapek oraz aby nie było zlecanie różnych usług po znajomości. Co kończy się przepłacaniem za wszystko. Upadek Wisły Kraków nie był przypadkiem i trzeba uważnie patrzeć na wydatki i myśleć stale o wyższych dochodach. Łatwo jest przepłacić przy kontraktach kilku zawodników, a potem przez lata płacić im zbyt dużo. Takich już ostatnio kilku mieliśmy + słynny Kapka.

Tangur
2 lat temu

RTS CO WY ROBICIE.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
34
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x