Resovia milczy na temat Antonika. Widzew weźmie go od lipca?
9 stycznia 2019, 13:43 | Autor: Ryan
Nie jest tajemnicą, że jednym z kandydatów do wzmocnienia Widzewa w zimowym oknie transferowym jest Kamil Antonik. Media donoszą, że transakcja utknęła w martwym punkcie, bowiem jego aktualny klub nie odpowiada na ofertę.
O sprawie czytamy w środowej „Wyborczej”. Zdaniem serwisu łodzianie złożyli Resovii ofertę transferową, opiewającą na kwotę 100 tysięcy złotych. To o ponad połowę mniej, niż wcześniej żądał rzeszowski klub. Beniaminkiem chciał za transfer utalentowanego pomocnika 250 tysięcy złotych, co przy Piłsudskiego uznano za propozycję nie do przyjęcia. Oferta na 100 tysięcy złotych na razie pozostaje bez odpowiedzi.
Bardzo możliwe, że Widzew podejmie decyzję, by związać się z Antonikiem od lata. W czerwcu wygasa jego umowa z Resovią, więc już teraz piłkarz może podpisać kontrakt z kim zechce. Wówczas jego aktualny klub otrzyma wyłącznie ekwiwalent za wyszkolenie, czyli niecałe 50 tysięcy złotych – napisano w artykule.
Kamil Antonik to jedno z największych odkryć rundy jesiennej w II lidze. Dużym atutem, oprócz umiejętności piłkarskich, jest jego wiek. Do końca sezonu 20-latek posiadać będzie status młodzieżowca. W kolejnych rozgrywkach już nie, ale fakt ten nie odstrasza widzewiaków. Niewykluczone jednak, że po podpisaniu umowy obowiązującej od lata, uda się przekonać działaczy Resovii do transferu już teraz.
Foto: podkarpacielive.pl







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Na zdjęciu jest na pewno Antonik?
;-)
A nie jest przypadkiem tak, że piłkarze dopiero po 23 roku życia mogą negocjować z innymi klubami 6 miesięcy przed wygaśnięciem kontraktu? Nie jestem pewien, czy 20-latek może już teraz coś podpisać z Widzewem
Nie
Dogadać się z jego menago i zawodnikiem i podpisać kontrakt od 1 lipca .