Pawłowski kieruje przeprosiny także do sędziego

6 marca 2024, 08:46 | Autor:

Po sobotnim meczu 23. kolejki Ekstraklasy we Wrocławiu piłkarze Widzewa nie mogli opanować emocji. Ich zdaniem zostali skrzywdzeni przez arbitrów po raz drugi w ciągu trzech dni. Najaktywniejszy w wyrażaniu swojego żalu był kapitan.

Bartłomiej Pawłowski tuż po zakończeniu spotkania ze Śląskiem krytykował środowisko sędziowskie w serwisie „X”. Co prawda nie wskazywał nikogo konkretnego z nazwiska, ale z jego wypowiedzi można było się domyślić, że złość skierowana została pod adresem tych rozjemców, którzy pracowali przy starciach z Wisłą Kraków i później w stolicy województwa dolnośląskiego. „W ciągu trzech dni okradziono nas z Pucharu Polski i punktów we Wrocławiu. Na cholerę ten cały VAR?” – grzmiał w emocjach pomocnik RTS.

W niedzielę, gdy Pawłowski nieco ochłonął, wyraził skruchę. Choć pozostał przy swoim zdaniu na temat poziomu sędziowania we wspomnianych pojedynkach, przeprosił za ostre słowa, które mogły zaboleć adresatów. Jeszcze dalej widzewiak poszedł we wtorek, publikując przeprosiny bezpośrednio w stronę Bartosza Frankowskiego, prowadzącego zawody we Wrocławiu. W kuluarach mówi się, że toruński arbiter poczuł się mocno urażony wpisem piłkarza, co najpewniej do niego dotarło. Stąd kolejna reakcja. „Określenia mogące sugerować nieuczciwe działanie i przywołujące skojarzenia z niegodziwym procederem korupcji w sporcie były z mojej strony niedopuszczalne (…) Nie zdawałem sobie sprawy, że mogę podważyć uczciwość zawodową Pana Frankowskiego” – czytamy we wczorajszym wpisie „Pawłosia”.

Cały tekst przeprosin poniżej:

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
3 miesięcy temu

A kto kuźwa przeprosi nas??? Nie no, na poważnie pytam, kto przeprosi Widzew za ukradziony awans w PP? Dlaczego zmuszacie Pawłosia do przeprosin, a pzpn jak zwykle naszą stratę zleje gorącym moczem?

Mirek
Odpowiedź do  Michał
3 miesięcy temu

Nikt nas nie przeprosi. Nie było takiego przypadku i nie będzie żeby ukarali sędziego za jego błędne decyzje. Właściciel i jego świta przyboczna robią z siebie durni. Odwracają uwagę od swojej indolencji. Brak wzmocnień to główny powód że dochodzi do takich meczy. Zarówno Wisła jak i Śląsk były do ogrania. Sprowadzeni piłkarze siedzą na ławce, pieniądze na wzmocnienia są tam gdzie mają być, a my gramy praktycznie starym składem w którym tylko kilku zawodników ma jakość. Zamiast kłócić się o karne i spalone wzmocnić realnie zespół i olać tą całą mafię sędziowsko-varowską.

Nadszyszkownik
Odpowiedź do  Michał
3 miesięcy temu

Dlaczego go klub zmusił? Dlatego, że groziłoby mu zawieszenie, a bez niego nam, prawdopodobnie, spadek.

Paweł
3 miesięcy temu

Brawo Bartek Pawłowski , błędy każdy popełnia , super gest przeprosiny i wpłata pieniędzy. Jesteś prawdziwym kapitanem tej drużyny ! TYLKO WIDZEW RTS!!!

Vieri
3 miesięcy temu

to jest chore. jak każdy mam swoje przemyślenia na temat tego dlaczego nasz Kapitan musiał przeprosić. mam wrażenie, że lata mijają a beton ma się dobrze, tylko mieszanka się zmieniła …

Yacek
3 miesięcy temu

Brawo Panie Bartku, gdyby każdy swoją pracę wykonywał sumiennie nie byłoby takich sytuacji. Kasta sędziowska – co na to UEFA, są zapisy z meczu z Wisłą czyli są dowody, są sprawcy ale nie ma kary. Sport chodzi tu na drugi plan.

Michau
3 miesięcy temu

Powinien wpłacić na 5k zł na jakąś fundację wsparcia sędziów w podejmowaniu właściwych decyzji…

kris
3 miesięcy temu

Bartek zdecydował że przeprosi sędziego więc trzeba szanować tą decyzję ale tak się zastanawiam czy któryś z sędziów przeprosi Nas WIDZEWIAKÓW.

twoje masło
3 miesięcy temu

No i po co to było? Nie lepiej było zgłosić kolejny oficjalny protest?

ZAWSZE TYLKO WIDZEW
3 miesięcy temu

Kapitan Widzewa bardzo dobrze napisał, może nawet zbyt mało dosadnie , bo gdyby przełożyć na papier, to co o całym tym sędziowaniu myślą kibice, to dopiero można by było się poczuć urażonym. A swoją drogą, czy któryś z arbitrów przeprosił za swoje wzięte z …upy krzywdzące nasz klub decyzje ? Sędzia Kos w ogóle chyba się nie odniósł nawet jednym słowem do skandalicznej sytuacji , którą sam wytworzył.

Mr1910
3 miesięcy temu

A Frankowski, Stefański czy Kos przeprosili Widzew?

kibic
Odpowiedź do  Mr1910
3 miesięcy temu

A Frankowski to niby za co ???? Karny był po uderzeniu w głowę przez Gikiewicza taki są teraz miękkie przepisy o czym mówił międzynarodowy w Polsacie i porównywał to do faulu Szczęsnego na Messim w meczu Polska -Argentyna , a ewentualny spalony to była decyzja Varu

kibic
Odpowiedź do  kibic
3 miesięcy temu

https://www.youtube.com/watch?v=RZsIzVoFsEk

24 sek faul Szczesnego na Messim

Piotrunio
3 miesięcy temu

Rozumiem, że sędziowie za swoje dziwne decyzje i niewymuszone błędy itd., przez które nasz klub (czy też inne kluby) poniósł straty (punkty, awanse, finanse) również przeproszą. Prawda… prawda?

nasztata
3 miesięcy temu

Co za świat. Winny się obraził a ofiara przeprasza. A czy panowie sędziowie zamierzają uderzyć się w pierś, czy uważają, że dobrze wykonali swoją robotę?

Jan
3 miesięcy temu

Panie Bartku, nazwał Pan sprawę po imieniu i nie ma się co płaszczyć.Trzeba o tym mówić. Ja osobiście dziękuję za taką uczciwośc zawodową.

Fabio
3 miesięcy temu

To ten sędzia niedawno tak przepraszał po meczu Legię, najpierw w szatni, potem przed kamerami canal + i na końcu w oficjalnych przeprosinach na FB, Inst i TT?

ŻBC
3 miesięcy temu

A Pan arbiter przeprosi za wujowe sędziowania?

Darek
3 miesięcy temu

Piękne zachowanie. Miał prawo się po ludzku wkurzyć ale przeprosił. Ciekawe czy nas sędzia Kos albo PZPN przeprosi

Tylko Widzew RTS
3 miesięcy temu

Tak szczerze to wyszedł na mięczaka.
Wyszedł przed szereg i zgrywał twardziela i po pierwszym komunikacie o pozwie podkula ogon. Co nie stać go na rozprawę? To po co zaczynał temat?
„J#$% PZPN na 50% bo trochę się boję”

MslashM
Odpowiedź do  Tylko Widzew RTS
3 miesięcy temu

Nie on wyszedł na mięczaka tylko mu Klub kazał to napisać…
Nie miał wyjścia i tak mafia sędziowska się na nas zemści…

Jak dla mnie to posrana sytuacja, nie dość że nas gnoją to jeszcze musimy się kalać…
To jest jest gorzej niż popaprana patologia pzpnowsko-sędziowska

Qbek
Odpowiedź do  MslashM
3 miesięcy temu

Klub mu kazał a klubowi mafia PZPN. Szkoda że to my wyjdziemy na winnych. Swoją drogą to mnie krew zalewa jak dorosły chłop jeden z „członków ” kasty wychodzi i mówi że oni mają regulamin a w regulaminie jest punkt że „my za nic odpowiedzialności nie bierzemy”. Ot i sprawa rozwiazana, głód i konflikty znikają na świecie. Takie to proste.

Sarenka
3 miesięcy temu

Żebyśmy poczuwali się wszyscy zawsze mniej urażeni i golili Wisły i Śląski potrzebujemy wzmocnień, a nie bajania bo znowu nas ktoś wyprzedzi o psi nap*etek, sędzia będzie miał gorszy dzień, kamera się wyłączy a trawa zacznie krzywo rosnąć i tremować nasze gwiazdy.

Last edited 3 miesięcy temu by Sarenka
Jan
3 miesięcy temu

Bartek, nie masz za co przepraszać. Chyba, że dziś trzeba przepraszać za prawdę…

Redred
Odpowiedź do  Jan
3 miesięcy temu

Kultura zawsze jest dobrze widziana. Żebyś tylko Bartek nie musiał przepraszać kibiców po meczu z Legią.

Grzesiek
3 miesięcy temu

No szczyt bezczelności!
Żeby okradziony musiał przepraszać złodziei?
Nie może być…
Tylko patrzeć, jak za chwilę uczciwym każą przepraszać przestępców, a ofiarom katów…
Zawsze mnie uczono, że prawdę się mówi, a nie przeprasza za nią, ale widać, błędnie.
Ale czasów człowiek dożył!

ZAWSZE TYLKO WIDZEW
3 miesięcy temu

– Frankowski !!!
– Co ?
– Ty … sędzio !!!
Oczywiście każdy zamiast słowa „sędzio” , może sobie wstawić inny dowolny wyraz, który akurat przyjdzie mu do głowy.
Mają rację, ci którzy twierdzą, że Bartłomiej musi przepraszać za napisanie prawdy. Bezczelny jest ten sędzia,bo tak jak inni arbitrzy, czuje się bezkarny.

Last edited 3 miesięcy temu by ZAWSZE TYLKO WIDZEW
Jacula
3 miesięcy temu

„toruński arbiter poczuł się mocno urażony wpisem piłkarza”

Nie no, po prostu hit. Przypomina mi to zachowanie dzisiejszego pokolenia, które obraża się na wszystko i wszystkich, a już najbardziej gdy ktoś wytknie mu niewygodną prawdę. Jeszcze mu kwiaty wysłać z karteczką „przepraszam, wybacz mi„. Sędziujesz jak matoł (umyślnie czy nie), to licz się z tym, że ktoś ci wytknie, że sędziujesz jak matoł. Eh….

R2r
3 miesięcy temu

panie frankowski a myślałem do tej pory, że z pana normalny gość

kibic
Odpowiedź do  R2r
3 miesięcy temu

Ma rację z karnego sie spokojnie wybroni bo podobny faul był na mistrzostwach Świata w meczu Polska-Argentyna gdy Szczęsny faulował Messiego ,a za gola ze spalonego odpowiedzialny jest sędzia Var który mu powiedział że spalonego nie było i jest gol .

Stach
Odpowiedź do  kibic
3 miesięcy temu

A karny na Sancezie nie podyktowany jak się wybroni?

Kołomir
Odpowiedź do  kibic
3 miesięcy temu

Ale Ty jesteś głupi a w którym momencie niby mu Var powiedział że jest gol ?? Właśnie po to go wołali do monitora że uznali spalonego i faul i chcieli anulować gola ale Kos ma za małe jądra żeby taką decyzję podjąć podobnie jak leśne dziadki z PZPN.

DonJ
Odpowiedź do  Kołomir
3 miesięcy temu

Przecież tu jest mowa o meczu ze Śląskiem.

34
0
Would love your thoughts, please comment.x