1400 kibiców Widzewa we Wrocławiu, około 4500 w Krakowie

6 marca 2024, 17:30 | Autor:

Udany kibicowsko weekend mają za sobą sympatycy Widzewa Łódź. W poprzednim tygodniu fani czerwono-biało-czerwonych wyruszyli w Polskę dwukrotnie. W środę ponad czterotysięczna delegacja wspierała drużynę na pucharowym meczu z Wisłą, a w sobotę celem eskapady dwoma pociągami specjalnymi był Wrocław, gdzie mecz ze Śląskiem obserwowało 1400 widzewiaków. Na obu spotkaniach nie zabrakło opraw.

Poniżej prezentujemy szczegółową relację z tych dwóch spotkań autorstwa grupy Ultras Widzew:

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RTS
4 miesięcy temu

Tym samym upadł mit, że w tygodniu się nie da pojechać ładną liczbą, a bo daleko, a bo praca, a bo coś tam

Kamil Ż
4 miesięcy temu

Z tego co wiem to wielu Wiślaków było pod wrażeniem naszej oprawy. Widzewiak, Łódź, Wisła, Narodowy. Super to wyszło… niestety jednak przez sędziego ten mecz nie będzie mi się dobrze kojarzył.

myrreck
Odpowiedź do  Kamil Ż
4 miesięcy temu

Jestem Wiślakiem od czterdziestu pięciu lat i sporo mógłbym poopowiadać o starych i nowych, kibicowskich czasach. Nie miejsce na to. Solidna oprawa, ale bez przesady proszę. Tworzycie dobry i konkretny team, macie dobre pomysły, sporo działacie. Bez dwóch zdań! Ale mając na uwadze mój spory kibicowski staż – widziałem sporo ciekawszych rzeczy. Z całym szacunkiem. Nasza oprawa była w tym meczu po prostu słaba i piszę to obiektywnie. Sędzia wyniku nie wypatrzył. Bądź po prostu obiektywny. A odnośnie szacunków co do ilości kibiców Widzewa? 4.5 tysiąca? Proszę, nie bądźcie jak cwelka, która wszędzie dopisuje sobie ilości…Pozdrawiam kibicowsko.

mario
4 miesięcy temu

Włodarze naszego klubu powinni rozpocząć działania lobbing wśród klubów z województwa które spowodują że przy następnych wyborach z ŁOZPN zostanie wykopany ten ejs kazimierczak.
On jako prezes ŁOZPN powinien 1 zabrać głos w naszej sprawie stając w naszej obronie a co zrobiła ta to wszyscy widzieli

Reminiio
4 miesięcy temu

Noo, w Krakowie zdecydowanie pomogli…

Mariusz
4 miesięcy temu

Nie mieści się w głowie żeby nie wesprzeć ( uwaga do Kaźmierczak ŁZPN ) Widzewa w spornej sprawie PP z Wisłą , w normalnym kraju to gryzą trawę żeby pomóc lokalnemu klubowi , ale nie u nas – wstyd pseudo działaczu. W głowie siedzi że jesteśmy dość profesjonalnym klubem , stadion wypełniony po brzegi , a po drugiej stronie na peronie bida i kłopoty bo witają się z 1 ligą.
Panie Kaźmierczak wstyd

kibic
Odpowiedź do  Mariusz
4 miesięcy temu

Boniek z Bydgoszczy a jakoś szczególnie Zawiszy nie pomagał i nie kibicował tylko Widzewowi

rysiek1910
Odpowiedź do  Mariusz
4 miesięcy temu

Kazimierczak to pupil pejsow

kibic
4 miesięcy temu

Dziwne dwa takie duże wyjazdy do tego w miarę blisko Górnego Ślaska a tam bez jakiejś większej delegacji kibiców Ruchu i bez flagi Ruchu.Chyba rzeczywiście relacje sie trochę oziębiły ,tak samo na meczu w Chorzowie z Legią ,wilka flaga Wisły Karków i duża grupa ich kibiców,a Widzewa jakaś mała flaga ledwo widoczna i niewielka grupa kibiców Widzewa jak na taki mecz z Legią

Tetris
Odpowiedź do  kibic
4 miesięcy temu

A nie pomyslales ze odleglosc z punktu a do punktu b ma znaczenie?

Kołomir
4 miesięcy temu

Królewski co??? Ty już wiesz ….

Polska
4 miesięcy temu

We Wrocławiu moim zdaniem najlepszy pokaz piro w tym sezonie w wykonaniu Widzewa. Szkoda tylko, że zapomniano o Żołnierzach Wyklętych.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x