Raport wypożyczonych: Powrót Letniowskiego

6 marca 2024, 20:33 | Autor:

Kolejny ligowy weekend za nami, a to znak, że okazje do występów mieli piłkarze Widzewa Łódź, którzy przebywają na wypożyczeniach w innych klubach. Na murawie pokazał się ostatnio jedynie powracający po krótkiej przerwie Juliusz Letniowski.

Pomocnik po jednej kolejce przerwy powrócił do meczowej kadry Niebieskich po zażegnaniu problemu zdrowotnego. W domowym starciu przeciwko Piastowi Gliwice trener Janusz Niedźwiedź postawił na Letniowskiego już od pierwszej minuty. Ruch wygrał to spotkanie 3:0, choć sam 25-latek przez 73 minuty nie zdołał wpisać się na listę strzelców. Ze statystyk warto zaznaczyć, że aż pięciokrotnie uderzał na bramkę, ale tylko raz celnie. Ponadto wymienił blisko 30 podań, z czego co trzecie nie docierało do adresata. Zanotował także jeden udany drybling.

Minione dni były bezbarwne dla Jakuba Sypka. Mimo, że znalazł się on w kadrze na mecz Lechii Gdańsk z Resovią, trener Szymon Grabowski nie zdecydował się skorzystać z jego usług. Widzewiak spędził zatem cały mecz na ławce. Jego koledzy pewnie ograli rzeszowską ekipę 4:0 i awansowali na drugie miejsce w tabeli.

Raport wypożyczonych (1-4 marca):