Pawłowski przeszedł zapowiadany zabieg

15 maja 2024, 19:40 | Autor:

 

Niecały tydzień temu gruchnęła informacja o poważnej kontuzji Bartłomieja Pawłowskiego. Kapitan łodzian zerwał więzadła w kolanie, co wykluczy go z gry na najbliższe miesiące. Piłkarz przeszedł dziś udany zabieg i niebawem rozpocznie żmudną rehabilitację.

Dokładnie 9 maja klub przekazał oficjalną informację, że popularny „Pawłoś” przedwcześnie opuścił jednostkę treningową. Diagnoza okazała się najgorszą z możliwych, bowiem widzewiak zerwał więzadła w kolanie, co przydarzyło się po raz pierwszy w jego karierze. W tym sezonie podobnego urazu nabawił się już Juljan Shehu, który poza grą jest już ponad pół roku i nadal nie rozpoczął treningów na 100% obciążeniu. Ma to nastąpić dopiero w przyszłym tygodniu.

W przypadku Pawłowskiego również niezbędna była operacja, która odbyła się właśnie dziś. Zabieg przebiegł prawidłowo, czym sam piłkarz pochwalił się za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Teraz piłkarza czeka żmudna rehabilitacja, która według wstępnych zapowiedzi sztabu medycznego potrwa od sześciu do ośmiu miesięcy. Mogą one jednak ulec pewnym przesunięciom.

Koszmar Pawłowskiego. W tym roku raczej już nie zagra!

Pozostaje życzyć zatem zdrowia i jak najszybszego powrotu na boisko, przyłączając się do symbolicznego gestu z minionej niedzieli. Przy okazji spotkania z Zagłębiem Lubin jego koledzy z drużyny wybiegli na rozgrzewkę w specjalnych koszulkach z hasłem „Pawłoś, jesteśmy z tobą„. Słowa wsparcia przekazali kapitanowi także kibice z trybuny Pod Zegarem, a meczowy trykot Pawłowskiego przez całe zawody miał na sobie ubrany trener Daniel Myśliwiec.

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
walczak
1 miesiąc temu

Wracaj jak najszybciej. Jesteś bardzo potrzebny!

Guniu
1 miesiąc temu

Wracaj silniejszy !! Dużo zdrowia!Czekamy !!

Lutek
1 miesiąc temu

Wracaj do zdrowia Bartek!

Krisbom
1 miesiąc temu

Trzymaj się Bartek !!!Cierpliwości i wytrwałości a wrócisz silniejszy !

Krzysztof
1 miesiąc temu

Jesteś nam potrzebny. Czekamy na Ciebie. Wracaj.

poranoja
1 miesiąc temu

Zwykła kontuzja która sie przytrafia dosyć często i normalnie sie z niej wychodzi,takie transparenty czy koszulki to można zakładać ze wsparciem jak ktoś jest poważnie chory ,a nie bo ma kontuzje nogi/kolana

beka_z_beki
Odpowiedź do  poranoja
1 miesiąc temu

Ty masz kontuzję głowy i nikt z tego powodu nie będzie wywieszał transparentów, czy zakładał koszulek

Waldemar
Odpowiedź do  poranoja
1 miesiąc temu

Jakie ty masz smutne życie…

Zibi? Top
1 miesiąc temu

Cała aura wokół tego wydarzenia jest taka strasznie mroczna.
No bo przecież on ma 31 lat, czeka go pół roku przerwy minimum, po ostatniej kontuzji pleców był kompletnie bez formy a teraz po zerwanym więzadle miałby wrócić do gry na swoim poziomie? Mam wrażenie że wszyscy dobrze wiedzą że on już nigdy nie będzie sobą, on to wie, my to wiemy i ta mroczna część tej historii to to że wszyscy wiedząc to powtarzamy to „Wrócisz silniejszy”, „Będę gotowy”, nie będzie, nie wróci, wróci słabszy, starszy, bliżej końca kariery niż życiowej formy.
To jest smutne.

Last edited 1 miesiąc temu by Zibi? Top
Anatol
Odpowiedź do  Zibi? Top
1 miesiąc temu

Cała prawda ale wiekszośc ma jakies złudzenia

Grzesiek
Odpowiedź do  Zibi? Top
1 miesiąc temu

Jeszcze smutniejsze w tym wszystkim jest to, że nie sprowadziliśmy lepszych piłkarzy od Bartka — jednego z nielicznych w Widzewie grajków będącego w stanie zrobić różnicę na boisku… A jeśli przypadkiem znalazłby się ktoś drugi taki, jak on (Kerk), to nie gra, bo wiecznie jest kontuzjowany. A Wichniarek, zamiast uderzyć się w piersi z tego powodu, mówi, że Niemiec ma pecha. Chyba raczej to Nasz ds. ma szczęście, że trafił do Widzewa, bo wszędzie gdzie indziej dawno już byłby zwolniony…

beka_z_beki
Odpowiedź do  Zibi? Top
1 miesiąc temu

Po cholerę taki wpis? To miejsce by dodać otuchy i udzielić wsparcia naszemu kapitanowi. Masz takie przemyślenia to zachowaj je dla siebie, albo napisz książkę której wielce prawdopodobne nikt nie przeczyta

Gregory
Odpowiedź do  Zibi? Top
1 miesiąc temu

Twój nick to powinien być „Jackowski”
Taki mądry na wszystko jesteś, wszystko wiesz najlepiej… Bartek jeszcze rehabilitacji nie rozpoczął, a ten już wie że nie wróci to formy sprzed kontuzji, sportowiec mający 32 lata w tym roku, prowadzący się nienagannie po za boiskiem, z takim „mentalem”
Jeszcze Cię dupa zapiecze jak będzie bramki strzelał, tyle że już nie wam w derbach, bo szybko nie wrócicie. Nie pozdrawiam:)

kibic
Odpowiedź do  Zibi? Top
1 miesiąc temu

No 31 lat to juz emeryt na rynte niech idzie haha Jeszcze by cie 3 razy w ziemie wkrecil nawwt z ta kontuzja

Dario
Odpowiedź do  Zibi? Top
1 miesiąc temu

To zależy od niego samego, dzisiaj gra się do czterdziestki, ale trzeba mieć j..a. Życzę zdrowia i szybkiego powrotu. A jak będzie to się okaże.

mcmurphy
1 miesiąc temu

Dołączam się do życzeń, tylko kto za Bartka? Wichniarek pokaż jaja w końcu, i znajdź kogoś kto zastąpi Pawłosia. I nie w stylu Tetteha czy Kerka. Ale to tylko moje myślenie życzeniowe.

Anatol
1 miesiąc temu

Chyba na rezerwy kolego bo sprawny już nie będziesz, ale może sie tam przydasz i w końcu wydostaniemy się z tej IV ligi

Gregory
Odpowiedź do  Anatol
1 miesiąc temu

Martw się o swój klub i uważaj żeby zaraz się nie okazało że wasza pierwsza drużyna będzie na tym samym poziomie rozgrywkowym co wasze rezerwy…
A Bartek Pawłowski jeszcze w profesjonalnej piłce niektórym gęby pozamyka. Nie pozdrawiam:)

JaneK
Odpowiedź do  Gregory
1 miesiąc temu

Dobrze piszesz, ale patrzmy obiektywnie na łódzką piłkę.
Jeszcze nie zakończyła się liga a już Widzew chętnie by pozyskał 4 czołowych piłkarzy Łks-u.
Pewnie oni zrobiliby to samo z naszymi piłkarzami.

aaa
Odpowiedź do  Anatol
1 miesiąc temu

przykre ale prawdziwe

mhmcm
Odpowiedź do  Anatol
1 miesiąc temu

Ty nie posiadasz od sprawnego mózgu od urodzenia z czy życiowe doświadczenia uczyniły cię idiotą? Mam dla ciebie krótki przekaz – wypierd@l@j. Tyle powinieneś zrozumieć trollu z dworca Łódź Kaliska

Anatol
1 miesiąc temu

Redakcjo dlaczego kasujecie negatywne komentarze, POprawnosc polityczna? Fstyt!

JaneK
Odpowiedź do  Anatol
1 miesiąc temu

Bartek wylecz się jak najszybciej i wracaj do drużyny.
Może jak będziesz na 100% sprawny właściciele dostaną dobrą cenę za transfer do klasowej zagranicznej drużyny.
Polski poziom nie dla Ciebie

Jazz1910
1 miesiąc temu

Zdrowia WIDZEWIAKU!

Piotr Sochaczew
1 miesiąc temu

Nigdy do końca nie wierzyłem konowalom i dlatego nie rozumiem co to znaczy że przeszedł udany zabieg? Skąd już wiadomo że zabieg udany? Chyba że chodzi o to że sukcesem jest to że Bartek przeżył.

Solidarnygrk
1 miesiąc temu

Potrzebuje 2 kody na Lecha ktoś coś będę bardzo wdzięczny ? Mogę postawić jakieś piwko w podzięce

26
0
Would love your thoughts, please comment.x