Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (15-19 maja)

15 maja 2024, 16:56 | Autor:

Już w środę zmagania o punkty rozpoczną drużyny młodzieżowe Widzewa Łódź. Najbliższe dni przyniosą wiele ciekawych spotkań. O kolejne zwycięstwo w IV lidze powalczą rezerwy, a juniorzy młodsi postarają się utrzymać pozycję lidera w swoich rozgrywkach. Derbowe starcie mają przed sobą natomiast szesnastolatkowie.

Podopieczni Michała Czaplarskiego powrócą do rywalizacji na Łodziance. Po derbowym zwycięstwie, rywalem łodzian będzie Warta Działoszyn, a trzy punkty w tym starciu będą niezbędne w gonitwie za liderem z Aleksandrowa Łódzkiego. Na własnym terenie zagrają również juniorzy starsi, którzy niestety nie mają już szans na utrzymanie w CLJ. W niedzielę podopieczni trenera Łukasza Jonczyka sprawdzą się na tle Cracovii.

Coraz bliżej wygrania rozgrywek w I lidze wojewódzkiej są juniorzy młodsi. Ekipa Tomasza Kmiecika po zwycięstwie z ŁKS będzie musiała poradzić sobie z kolejnym silnym rywalem, a dokładnie trzecim w stawce AKS SMS Łódź. Duży ciężar gatunkowy będzie miało również starcie, do którego przystąpią w tej kolejce szesnastolatkowie. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego zagrają na terenie rywala z ŁKS Łódź. Kolejne doświadczenie w CLJ zbiorą trampkarze. Podopieczni Macieja Grzegorego staną w szranki z SSM Wisłą Płock.

Na nudę nie będą narzekały też najmłodsze roczniki. Już dziś o godz. 17:00 swoje starcie o stawkę rozpoczną reprezentanci drużyny do lat 14, którzy podejmą Łódzką Akademię Futbolu. Z tym samym rywalem, choć już w sobotę, zagrają ich o rok młodsi koledzy. Na murawę wybiegną ponadto najmłodsi adepci futbolu, którzy zmierzą się z rówieśnikami z AKS SMS Łódź.

Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (15-19 maja):

Widzew II Łódź – Warta Działoszyn, 19 maja, niedziela, godz. 12:00
CLJ U-19: Widzew Łódź – Cracovia, 19 maja, niedziela, godz. 16:30
U-17: AKS SMS Łódź – Widzew Łódź, 19 maja, niedziela godz. 10:00
U-16: ŁKS Łódź – Widzew Łódź, 18 maja, sobota, godz. 13:00
CLJ U-15: Widzew Łódź – SSM Wisła Płock, 18 maja, sobota, godz. 15:00
U-14: Widzew Łódź – Łódzka Akademia Futbolu, 15 maja, środa, godz. 17:00
U-13: Widzew Łódź – Łódzka Akademia Futbolu, 18 maja, sobota, godz. 19:00
U-12: AKS SMS Łódź – Widzew Łódź, 18 maja, sobota, godz. 10:00

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x