Pawłowski w kadrze Malagi!

13 kwietnia 2014, 20:53 | Autor:

Pawłowski_Malaga

Jak donosi oficjalna strona internetowa Malaga CF, Bartłomiej Pawłowski znalazł się w kadrze meczowej na wyjazdowy mecz z Athleticiem Bilbao. Bernd Schuster w godzinach popołudniowych ujawnił listę piłkarzy, którzy będą brani pod uwagę przy ustalaniu wyjściowej jedenastki na jutrzejsze spotkanie z rywalem ze stolicy Baskonii, wśród nich widnieje nazwisko wypożyczonego z łódzkiego Widzewa ofensywnego pomocnika.

Ostatni występ w barwach Malagi Pawłowski zaliczył podczas meczu na Camp Nou, w którym Andaluzyjczycy przegrali z Dumą Katalonii 3:0, a miało to miejsce 26 stycznia 2014 roku. Polak wówczas zaliczył ponad 60-minutowy występ zmieniając kontuzjowanego Roque Santa Cruza. Pawłowski na swój powrót do pierwszego składu czeka od siedemnastu kolejek Primera Dvision.

21-letni pomocnik w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii jak dotychczas rozegrał 231 minut, strzelając przy tym jedną bramkę w meczu przeciwko Realowi Valladolid 27 września 2013 roku, przebywając na boisku tylko 17 minut!

Jak dowiedział się WTM, mało prawdopodobny wydaje się scenariusz, aby Pawłowski na jutrzejsze spotkanie wybiegł w podstawowej jedenastce. Polak jutrzejszy mecz powinien zacząć jednak na ławce rezerwowych.

Początek meczu Malaga CF – Athletic Bilbao jutro, o godz. 22:00.