Pierwszy raz w tym roku drużyna trenuje w komplecie

24 marca 2014, 11:42 | Autor:

trening_Kaczmarek_Mroziński

Po raz pierwszy w tym roku drużyna Widzewa w komplecie wybiegła na zajęcia. Wśród trenujących jest nawet Alen Melunovic, a Kevin Lafrance, który z powodu urazu opuścił dwa ostatnie meczem, na razie tylko biega.

Sobota była dla łodzian dniem regeneracji, a w niedzielę dostali wolne. Dziś przy Piłsudskiego ruszyły przygotowania do kolejnego ligowego starcia. Pierwszy raz w tej rundzie szkoleniowiec miał do dyspozycji pełną kadrę.

Zanim widzewiacy wybiegli na trening przeszli jeszcze odprawę z Arturem Skowronkiem. Następnie udali się na boisko boczne, gdzie zaczęli przygotowania do sobotniego meczu z Cracovią. Co ważne żaden piłkarz nie został w budynku klubowym. Kevin Lafrance co prawda tylko biega, ale to i tak postęp w dochodzeniu Haitańczyka do zdrowia po urazie, który wyeliminował go z gry w meczach z Lechią Gdańsk i Zagłębiem Lubin.
Z kolegami ćwiczy już także Alen Melunovic. Powrót Serba do meczowej kadry wydaje się być coraz bliższy.

W poniedziałek zespół zaliczy tylko jeden trening. Dwie jednostki zaplanowano na wtorek, gdzie piłkarze udadzą się także na siłownie. W pozostałych dniach czekać ich będzie znów jeden trening dziennie.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress