Piłkarze Widzewa wrócili do Łodzi (foto)

29 czerwca 2019, 21:28 | Autor:

Drużyna Widzewa wróciła do Łodzi po dziewięciodniowym zgrupowaniu w Opalenicy. Autokar z piłkarzami dotarł pod stadion przed godziną 18:00. Nie wszyscy w nim się jednak znaleźli, bo z zespołem nie było dwóch graczy i sztabu szkoleniowego.

Widzewiacy ruszyli w drogę powrotną po godzinie 14:00. Nie towarzyszyli im były już trener Zbigniew Smółka oraz jego asystenci: Krzysztof Kapelan i Przemysław Gomułka. Cała trójka wsiadła do samochodu i udała się do Wrocławia, gdzie mieszka ten szkoleniowiec.

Do autokaru nie wsiedli także Marcel Stefaniak oraz Mikołaj Juchacz. Ten pierwszy pojechał do szpitala, by zszyć rozcięty w trakcie meczu z Chrobrym Głogów łuk brwiowy, a drugi na razie zakończył testy. Decyzja o jego przyszłości zapadnie zapewne dopiero po prezentacji nowego trenera, którym będzie Marcin Kaczmarek.

Podróż do Łodzi była dla wszystkich jej uczestników bardzo przyjemna. Raz, że powrót do rodzin tuż-tuż, dwa, że zawodnicy mieli co świętować. Po przysłowiowym piwku postawić kolegom musiał Rafał Wolsztyński, który dowiedział się, że ponownie zostanie tatą.

>>> Zobacz galerię zdjęć z przyjazdu piłkarzy do Łodzi <<<

Kiedy piłkarze wrócą do zajęć? Smółka zaplanował dwa dni wolnego, a kolejny trening na wtorek. W związku ze zmianą szkoleniowca możliwe są także roszady w planie ćwiczeń, ale na razie o tym nie słychać.

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x