Widzewiacy wyjechali z Opalenicy (foto)
29 czerwca 2019, 15:03 | Autor: RyanZgrupowanie w Opalenicy zakończone. Po meczu sparingowym z Chrobrym Głogów drużyna udała się na obiad, a po nim zapakowała sprzęt do autokaru i ruszyła w drogę do Łodzi, ale już bez Zbigniewa Smółki. Mamy dla Was zdjęcia z wyjazdu widzewiaków z obozu.
Autor zdjęć: Bercik
Kliknij, by przejść do galerii







Lech Poznań
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Wisła Płock
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Legia Warszawa
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Lechia Tomaszów Maz.
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
dobrze że za Smółki troche karnych poszczelali…
Marcin Kaczmarek
Karierę sportową rozpoczął w MRKS Gdańsk. Następnie był graczem Lechii Gdańsk, Pogoni Szczecin (w jej barwach zadebiutował w ekstraklasie 13 sierpnia 1994 i zdobył swoją jedyną bramkę w ekstraklasie, w meczu przeciwko Widzewowi 19 kwietnia 1995),
http://miedzlegnica.eu/aktualnosci/marcin-robak-nie-zagra-w-miedzi-8587
Oni już kupili innego napastnika w jego miejsce.
Troszkę mi się nie podoba ta saga z Robakiem, wybrał miedź, teraz okazuje się że nie.. Może przyjdzie, może nie.. Telenowala.. Jak obiecał że zakończy karierę w miedzi, to tak powinien zrobić, słowo ważniejsze od kasy..