Z. Smółka: „Widać po zawodnikach trudy obozu”

29 czerwca 2019, 13:13 | Autor:

Zbigniew Smółka zakończył zgrupowanie swojej drużyny zwycięstwem w meczu sparingowym z Chrobrym Głogów. Po końcowym gwizdku nie był jednak skory do rozmów z mediami. Odmówił wszystkim dziennikarzom.

Namawialiśmy go jednak do końca i znalazł chwilę dla WTM. Dosłownie chwilę, bo cała wypowiedź trwała raptem minutę. „Po zespole widać trudy tego zgrupowania, na którym obciążenia były bardzo duże. Ciężko trenowali, dlatego nogi były ciężkie, to było widoczne w grze” – stwierdził trener Widzewa.

Smółka chwalił jednak drużyna za odniesione zwycięstwo. „Widzę jednak kilka pozytywów, zwłaszcza, że byliśmy dziś w wąskim gronie i czterech zawodników musiało zagrać całe 90 minut. Mimo tego, że straciliśmy dwie bramki, zwycięstwo cieszy. Chciałem futbolu na tak, dlatego wygrana jest pozytywem. Zawsze mówiłem, że wolę wynik 6:5 od 1:0 i tak będę zawsze pracował” – mówił WTM.

Nie wiadomo, czy nie była to ostatnia wypowiedź trenera Zbigniewa Smółki w roli trenera Widzewa. Kilkanaście minut po sparingu, szkoleniowiec spotkał się z prezes Martyną Pajączek. Czy będzie to pożegnalna rozmowa?