Podsumowanie 14. kolejki IV ligi

18 października 2015, 20:11 | Autor:

łzpn

Drużyna Widzewa spadła na siódme miejsce w ligowej tabeli i do jedynego miejsca premiowanego awansem traci już 12 punktów. Liderem pozostał zespół z Paradyża, ale jego przewaga nad konkurencją nie wzrosła, bo swoje mecze jednomyślnie wygrała cała czołówka IV ligi.

Paradyżanie bez problemów rozbili w Nieborowie Orła aż 4:1. Depczące im po piętach rezerwy Bełchatowa już takiego spacerku nie miały. Po golu zdobytym w drugiej połowie GKS II wygrał jednak z Polonią. Trzy punkty dopisali sobie także gracze Zjednoczonych Bełchatów oraz Pilicy. Łodzian wyprzedziła też Jutrzenka, która skromnie wygrała kończące kolejkę spotkanie ze rzgowskim Zawiszą.

Zgodnie zagrały też zespoły z ogona tabeli. Swoje pojedynki przegrali Mechanik, Stal i wspomniani rzgowianie. Połowiczny sukces odniosła ostatnia Mazovia, remisując bezbramkowo z Zawiszą Pajęczno.