Kolejna porażka TMRF Widzew

18 października 2015, 15:57 | Autor:

TMRF

Nie wiedzie się piłkarzom Widzewa, w mały dołek wpadli też zawodnicy Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego. Dziś na obiekcie Chojeńskiego Klubu Sportowego kibicowski zespół doznał porażki z plasującym się w dole tabeli LKS Gałkówek 0:2.

Po przegranej ze Spartą Łódź gracze TMRF bardzo chcieli zmazać plamę i występując w roli gospodarza pokonać ekipę z Gałkówka. Skończyło się jedynie na chęciach, bo w niedzielne południe widzewiakom towarzyszył spory pech. Mecz mógł zostać rozstrzygnięty już przed przerwą, gdyby Majkel Krawczyk i Marcin Ślaski posłali piłkę do bramki, a nie prosto w słupek.

Po przerwie niewykorzystane sytuacje zaczęły się mścić. W 62 minucie goście wyszli na prowadzenie, a po kilku minutach było już 0:2 i praktycznie po zawodach. Mimo paru dogodnych okazji łodzianom nie udało się jednak strzelić nawet honorowego gola. TMRF zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

TMRF Widzew Łódź – LKS Gałkówek 0:2 (0:0)