Podsumowanie 22. kolejki IV ligi

4 kwietnia 2016, 09:44 | Autor:

łzpn

Widzewowi znów udało się zmniejszyć stratę do jednego z rywali wyprzedzających go w tabeli. Punkty w Nieborowie pogubili bowiem Zjednoczeni Bełchatów. Blisko byli tego również piłkarze GKS-u II, ale w końcówce udało im się strzelić zwycięską bramkę.

Rezerwy I-ligowca przegrywały nawet z ostatnią w tabeli Mazovią 1:2, ale najpierw zdołali wyrównać, a w 87. minucie dobić rywala. Zjednoczeni także musieli gonić wynik, ale udało im się to tylko połowicznie – zremisowali z Orłem 1:1. Wciąż bezbłędni są natomiast gracze z Paradyża. Tym razem pokonali 2:0 słabiutkiego Borutę Zgierz.

Na dole tabeli tłok, bo zespoły z tych rejonów solidarnie przegrywają swoje mecze. Sytuacja wspomnianej Mazovii jest coraz trudniejsza.