TMRF zaczął rundę od zwycięstwa!

3 kwietnia 2016, 13:05 | Autor:

TMRF

Udany weekend widzewiaków! Wczoraj swoje spotkanie wygrali piłkarze Marcina Płuski, a dziś o ligowe punkty po raz pierwszy w tym roku walczyli zawodnicy Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego. Wygrali!

Inauguracja rundy wiosennej w A Klasie nastąpiła dość późno. Dzięki temu piłkarze Macieja Malesy mieli sporo czasu, by dobrze przygotować się do rozgrywek. W niedzielę mierzyli się z teoretycznie najsłabszym rywalem – zamykającą tabelę Nowosolną Łódź.

Choć widzewiacy byli faworytami meczu, zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Początek pojedynku nie zapowiadał jednak większych komplikacji. Już w pierwszych minutach Dariusz Lisowski pokonał bramkarza Nowosolnej i było 1:0. TMRF mógł szybko podwyższyć prowadzenie, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Na szczęście w formie był dzisiaj Lisowski, który po raz drugi trafił do siatki. Przed przerwą obie ekipy zdobyły jeszcze po jednym golu. Dla Widzewa trafił Robert Świątnicki.

Po zmianie stron do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Nowosolna szukała kontaktowego gola, ale dobrze radzili sobie obrońcy TMRF-u. W końcu jednak skapitulowali i zwycięstwo do końca było zagrożone. Mimo ataków rywali, widzewiakom udało się dotrwać do końcowego gwizdka i dowieść wygraną.

Nowosolna Łódź – TMRF Widzew Łódź 2:3 (1:3)