Pomagamy Tosi w walce z nowotworem!

21 kwietnia 2022, 11:00 | Autor:

Kibice Widzewa Łódź już wielokrotnie stawali na wysokości zdania, gdy trzeba było komuś pomóc. Teraz nadarza się ku temu kolejna dobra okazja! Z nowotworem walczy bowiem mała Antosia Kołtuniak, bratanica partnerki wiernego fana czerwono-biało-czerwonych.

Tosia ma dwa lata i od wielu miesięcy zmaga się z nowotworem złośliwym – neuroblastomą przykręgosłupową. W ubiegłym roku przyjęła osiem cykli chemioterapii, miała kilkanaście razy przetaczaną krew, dostawała również chemię doustną. Wydawało się, że wroga udało już się pokonać, ale po zaledwie kilkunastu dniach i kontrolnym badaniu rezonansem okazało się, że resztki masy guza znów zaczęły się powiększać. Konieczna jest więc ratująca życie operacja.

Zabieg taki możliwy jest w niemieckiej klinice w Tubingen, a jego koszt to ponad dwieście tysięcy złotych. W związku z tym, rozpoczęła się zbiórka funduszy, w którą włączyli się także kibice Widzewa! Już teraz do zdobycia jest między innymi koszulka z autografami piłkarzy pierwszej drużyny – licytacja odbywa się TUTAJ i kończy się w piątek. Na rzecz dziewczynki można też wpłacać pieniądze, na portalu Siepomaga.pl TUTAJ. Zachęcamy do tego!

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x