Porażka TMRF w Smardzewie

10 kwietnia 2016, 12:03 | Autor:

TMRF

Przed tygodniem wszystkie trzy najważniejsze drużyny Widzewa odniosły zwycięstwa. W ten weekend udało się to podopiecznym Marcina Płuski i juniorom Sławomira Kraski. Do pełni szczęścia zabrakło tylko wygranej TMRF-u.

Niestety, piłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego tej soboty nie zaliczą do udanej. Drużyna Macieja Malesy przegrała w Smardzewie 1:3. Czarni rozstrzygnęli mecz w zasadzie w pierwszej połowie, strzelając gole w 23. i 34. minucie.

Po przerwie kibicowski zespół starał się odrobić straty, ale w 71. minucie gospodarze podwyższyli na 3:0. Dopiero w 83. minucie Dariusz Lisowski zdołał strzelić honorową bramkę. Porażka sprawiła, że widzewiacy spadli na 6. miejsce w tabeli. O awans do ligi okręgowej będzie w tym sezonie bardzo ciężko.

Czarni Smardzew – TMRF Widzew Łódź 3:1 (2:0)
Gol dla TMRF: 83′ Lisowski