Poznaliśmy nazwisko arbitra sobotniego meczu
27 kwietnia 2023, 13:35 | Autor: Bercik
W najbliższą sobotę drużyna Widzewa Łódź będzie rywalizować w wyjazdowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Polski Związek Piłki Nożnej właśnie opublikował obsadę sędziowską kolejnej serii spotkań.
Jako główny arbiter został wyznaczony Krzysztof Jakubik z Siedlec. Miał on już w tym sezonie okazję do prowadzenia zawodów z udziałem czerwono-biało-czerwonych. Były to spotkania wyjazdowe z Wartą Poznań oraz Stalą Mielec. Co ciekawe, oba zakończyły się wygraną widzewiaków. Oby ten trend został podtrzymany.
W sobotę Jakubika będą wspierać jako asystenci Arkadiusz Kamil Wójcik i Tomasz Niemirowski, sędzią technicznym będzie Sebastian Tarnowski. System VAR obsłużą w czasie sobotniego meczu Piotr Urban i Krzysztof Myrmus.
Obsada sędziowska 30. kolejki Ekstraklasy:
Cracovia – Miedź Legnica, Marcin Kochanek (Opole)
Jagiellonia Białystok – Warta Poznań, Paweł Malec (Łódź)
Lech Poznań – Górnik Zabrze, Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Legia Warszawa – Wisła Płock, Jarosław Przybył (Kluczbork)
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin, Szymon Marciniak (Płock)
Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk, Wojciech Myć (Lublin)
Stal Mielec – Korona Kielce, Bartosz Frankowski (Toruń)
Śląsk Wrocław – Radomiak Radom, Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Zagłębie Lubin – Widzew Łódź, Krzysztof Jakubik (Siedlce)







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Oby był najwaznejszym aktorem. Liczę w końcu na wygraną. Ile można czekać na nasz dobry mecz i zwycięstwo. Dosyć tego. Trzeba zrobić wszystko, żeby wygrać z Zagłębiem. Myślę, że prezes też będzie chciał się pokazać i zmotywuje naszych piłkarzy do gry o zwycięstwo. Walka o utrzymanie ciągle trwa i nie możemy przegrać w sobotę.
Oczywiście oby nie był. Ważne aby najlepszymi aktorami tego widowiska byli nasi piłkarze