Poznaliśmy wykonawcę Łodzianki?

3 października 2023, 11:02 | Autor:

W minioną środę w Krajowej Izbie Odwoławczej odbyła się rozprawa, związana z wyborem wykonawcy remontu sztucznego boiska na Łodziance. Wygląda na to, że wykonawca niebawem zostanie wyłoniony – informuje Gazeta Wyborcza.

Przypomnijmy, iż do przetargu na wymianę sztucznej trawy zgłosiły się trzy firmy – Torakol, Interhall oraz Greta Sport. Oferta tej pierwszej jako jedyna zmieściła się w zakładanym przez zamawiającego budżecie, który wynosi 1.8 miliona złotych. Pozostałe oferty były poza budżetem.

Urzędnicy mieli zastrzeżenia co do ceny, jaką firma Torakol zaproponowała na realizację tego zadania. „Torakol przedstawił rażąco niską cenę, bo jako jedyna firma nie uwzględnił w kosztorysie utylizacji starej murawy” – powiedział na łamach Gazety Wyborczej Łukasz Kucharski, dyrektor MOSiR.

W związku z powyższym, oferta Torakol została odrzucona, ale firma ta odwołała się do Krajowej Izby Odwoławczej (KIO). W środę, 27 września, odbyła się rozprawa w KIO. Wyrok został ogłoszony w czwartek – podtrzymana została decyzja o odrzuceniu firmy Torakol.

Wygląda więc na to, że do realizacja zadania zostanie wybrana druga firma, czyli Interhall. Teraz nastąpi etap negocjacji oraz uzgodnień z MOSiR. Jeśli wszystko pójdzie szybko i sprawnie, niebawem powinna ona podpisać umowę. Jest szansa, że boisko powstanie do końca roku.

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dixon
9 miesięcy temu

Co tak szybko?

Dixon
Odpowiedź do  Dixon
9 miesięcy temu

To była ironia barany minusowe

Widzewiak
9 miesięcy temu

Ja bym chciał poznać wykonawcę ośrodka w Bukowcu, bo ten miejski pas zieleni dziełony z reprezentacja szpitala psychiatrycznego w bieganiu z miotłami to jest żart i to mało śmieszny jak cały UMŁ.

kibic
Odpowiedź do  Widzewiak
9 miesięcy temu

Bukowca nie będzie nie rozumisz tego,a przynajmniej szybko lub w takiej formie jaki był planowany za Drożdża,Bukowiec był za Drożdża i dlatego m.in już go nie ma w klubie bo sie wychylał przed szereg z kasą przed właściciela który nie ma na to kasy ,

Last edited 9 miesięcy temu by kibic
Dixon
Odpowiedź do  Widzewiak
9 miesięcy temu

W Bukowcu niczego nie bedzie, golodupiec Stamir nie da ani grosza bo sam ma tyle ile z Widzewa wyciągnie

defensens
Odpowiedź do  Widzewiak
9 miesięcy temu

za rok dopiero bedzoe plan zagospodarowania i projekt!
i za rok zaczna budowac boisko treningowe z podgrzewana plyta opok stadionu!

Dixon
Odpowiedź do  defensens
9 miesięcy temu

Szklane domy

Bartek85
9 miesięcy temu

Drodzy kibice, potrzebowałbym jeden kod na B dla kuzynki z Meksyku na najbliższy mecz ze Stalą. Gdyby ktoś miał byłbym bardzo wdzięczny. [email protected]
pozdrawiam.

Michi
9 miesięcy temu

Bercik,ale nie napisałeś,do końca którego roku ;)

9
0
Would love your thoughts, please comment.x