Prestiżowy mecz futsalistów Widzewa

17 października 2021, 10:26 | Autor:

W piątek przeżywaliśmy emocje związane z pierwszym zespołem Widzewa Łódź, w sobotę z występami drużyn młodzieżowych, a dziś do akcji wejdą przedstawiciele innych sekcji. Najpierw na parkiecie zameldują się futsaliści czerwono-biało-czerwonych, którzy w bardzo prestiżowym meczu podejmować będą FC10 Zgierz.

Podopieczni Marcina Stanisławskiego fantastycznie rozpoczęli sezon – w trzech kolejkach zdobyli dziewięć punktów. Zwłaszcza ich ostatnie spotkanie mogło zaimponować, bo łodzianie mierzyli się na wyjeździe z dość nieobliczalną ekipą TAF Toruń. Nie dali jednak rywalom najmniejszych szans, rozbijając ich aż 9:2! Cztery bramki zdobył Daniel Krawczyk, który coraz lepiej zgrywa się z kolegami, zaczynając udowadniać swe ponadprzeciętne umiejętności.

Dzisiaj widzewiaków czeka kolejny sprawdzian, zapewne najtrudniejszy z dotychczasowych. Ich przeciwnikiem będzie FC10, który w poprzednich rozgrywkach do samego końca walczył o awans do Ekstraklasy. Bieżące zmagania zgierzanie rozpoczęli słabo, bo obecnie zajmują dopiero szóste miejsce w tabeli, ale na pewno i tak będą jednym z głównych kandydatów w batalii o czołowe lokaty. Smaczku temu pojedynkowi dodadzą też kwestie regionalne, przez które oba zespoły będą chciały wygrać tę rywalizację. Emocji więc z pewnością nie zabraknie!

Mecz pomiędzy Widzewem Łódź a FC10 Zgierz rozpocznie się o godzinie 16:00 w Hali Parkowej. Wciąż można kupować na niego bilety – w cenie 15 złotych normalny lub 5 złotych dla dzieci i młodzieży. Sprzedaż odbywa się wyłącznie internetowo TUTAJ. Kto nie będzie mógł stawić się na trybunach, może liczyć albo na transmisję w TV Toya, albo na przekaz na antenie RadioWidzew.pl. Aktualny wynik starcia podawać będziemy też na naszym Twitterze.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
4
0
Would love your thoughts, please comment.x