Przed nami emocjonujący wieczór w Hali Parkowej (transmisja wideo)

27 lutego 2019, 15:04 | Autor:

Kibiców Widzewa czeka dziś wieczór pełen wrażeń. Punktualnie o 19:10 swój mecz z Politechniką Gdańską zaczną koszykarki łódzkiego klubu. W przerwie spotkania zaprezentują się zaś jego piłkarze.

Podopieczne Elmedina Omanicia z całą pewnością będą chciały zrehabilitować się za bardzo wysoką porażkę w Gorzowie Wielkopolskim. Okazja będzie wyśmienita, bo rywalem widzewianek będzie jeden z najsłabszych zespołów w Basket Lidze Kobiet, Politechnika Gdańska.

Łodzianki mają już tę drużynę na rozkładzie. W listopadzie wygrały z nią na wyjeździe aż 82:50. Jeżeli wciąż chcą marzyć o awansie do play-offów, to teraz również muszą zwyciężyć. Gdy im się to uda, do ósmego AZS UMCS Lublin tracić będą już tylko punkt, choć przy jednym rozegranym meczu więcej.

Halę Parkową odwiedzą też piłkarze Radosława Mroczkowskiego, którzy w przerwie spotkania zostaną przedstawieni przed nadchodzącą rundą wiosenną. Klub zapewnia, że prezentacja będzie miała wyjątkowy format i zaskoczy wielu kibiców. Będzie to także swoisty rewanż za wrześniowy mecz piłkarskiego Widzewa z Siarką Tarnobrzeg, na którym fanom zaprezentowały się… koszykarki.

Tych przy ul. Małachowskiego można spodziewać się dziś bardzo dużo. Fani kilka dni temu ogłosili mobilizację na to starcie, dzięki czemu trybuny będą dziś pękały w szwach. Kto jeszcze nie ma biletu, będzie miał ostatnią szansę zakupienia go w kasie, która rozpocznie pracę o 18:00.

Ci, którzy nie mogą wybrać się do Hali Parkowej, będą mogli liczyć na Widzew TV. Klubowa telewizja przeprowadzi darmową transmisję zarówno z meczu koszykarek, jak i z prezentacji piłkarzy. Poniżej wideo z przekazem całego wydarzenia.