Przed Widzew – Legia (porównanie)

9 marca 2024, 12:37 | Autor:

Już jutro drużyna Widzewa Łódź rozegra kolejne spotkanie o punkty. Jej rywalem w domowym meczu 24. kolejki Ekstraklasy będzie Legia Warszawa, z którym czerwono-biało-czerwoni nie wygrali od niemal dwudziestu czterech lat!

Oficjalny dostawca statystyk ligowych, czyli Ekstrastats, przygotował graficzne porównanie liczb obu zespołów. Aby powiększyć obraz z danymi, wystarczy w niego kliknąć:

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wampir z Podlasia
3 miesięcy temu

Ciekawe kogo to tak boli Widzew, że aż przypuścił atak jakimiś fejk azjatyckimi kontami na fejsie?

JANEK
Odpowiedź do  wampir z Podlasia
3 miesięcy temu

Ciekawe kogo buli tak ten ŁKS że opatentowali ich historyczna nazwę Rycerze Wiosny

Max-eren
Odpowiedź do  JANEK
3 miesięcy temu

Zastrzegła w urzędzie patentowym prezes Pajączek to po pierwsze, po drugie reprezentacja dworca Łódź Kaliska miała prawo wnieść protest w urzędzie patentowym, po trzecie właściciel Stamirowski mimo, że osobiście za nim nie przepadam oddał wam wasz przydomek. Nie płacz

JANEK
Odpowiedź do  Max-eren
3 miesięcy temu

Pan kłamca nic nie oddał tylko tak mówił gdy obejmował stery w klubie Pajączek była tylko słupem i bez zgody zarządu nie mogła nic zrobić,po drugie nie miała żadnego w tym interesu bo nie pochodzi z Łodzi i animozje miedzy łódzkimi klubami ja nie interesują

https://ewyszukiwarka.pue.uprp.gov.pl/search/pwp-details/Z.506667

kibic
Odpowiedź do  Max-eren
3 miesięcy temu

Zastrzegł klub Widzew Łódź Spółka Akcyjna Łódź PL jak jest napisane w dokumentach ,a nie Pajączek,ona była prezesem ale wszystko co robi robiła to jako klub Widzew a nie Martyna Pajączek .Myślisz że zarząd nic o tym nie wiedział i to nie ich decyzja ? ,tylko jakiejś kobiety Pajączek która z Łodzią nic wspólnego nie ma i jej to pewnie wszystko latało „wojny” miedzy ŁKS a Widzewem :)

Giron
3 miesięcy temu

i oby Ruch wygral ze Stala

6
0
Would love your thoughts, please comment.x