Przygotowania do meczu z GKS ruszają we wtorek

4 października 2021, 13:48 | Autor:

Bardzo intensywny tydzień mają za sobą piłkarze Widzewa Łódź. W związku z tym, po powrocie z krótkiego miniobozu na południu Polski, czerwono-biało-czerwoni dostali dwa dni wolnego. Przygotowania do niedzielnego starcia z GKS Jastrzębie zaczną zatem jutro.

Od wtorku do soboty podopieczni Janusza Niedźwiedzia przebywali wspólnie, a do domów rozjechali się w sobotę wieczorem. Niedziela i poniedziałek są wolne, z kolei pierwsze zajęcia w nowym mikrocyklu odbędą się we wtorek o godzinie 16:40 na Łodziance. Będą one otwarte dla kibiców, podobnie zresztą jak w środę przed południem (godz. 10:30). Tego dnia łodzianie ćwiczyć będą również o późniejszej porze – czytamy na łamach witryny klubowej widzew.com.

W czwartek i piątek widzewiaków czeka po jednej jednostce, ponownie w ośrodku przy ul. Małachowskiego. W sobotę drużyna przeniesie się z kolei na płytę „Serca Łodzi”, gdzie zaplanowany jest finałowy trening przed potyczką z GKS Jastrzębie. Spotkanie z zespołem zajmującym ostatnią pozycję w tabeli I ligi rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x