R. Brzeziński: „Nagłe ruchy nie są potrzebne”

4 grudnia 2018, 19:36 | Autor:

Od poniedziałku kibice Widzewa żyją informacjami o rezygnacji, jaką złożyli Przemysław Klementowski oraz Dawid Lambrecht. Póki co klub funkcjonuje jednak normalnie, o czym zapewnia przewodniczący rady nadzorczej.

Remigiusz Brzeziński zaznacza, że spółka działa wedle normalnych trybów. „Zarząd spółki, zgodnie ze złożonymi deklaracjami, będzie jeszcze przez jakiś czas funkcjonował w obecnym składzie. W związku z tym nagłe ruchy nie są ani potrzebne, ani wskazane. Jednocześnie jako rada nadzorcza rozpoczniemy rozmowy z potencjalnymi kandydatami do pracy w zarządzie spółki” – czytamy na widzew.com.

Kto może zastąpić Klementowskiego na czele zarządu? Oczekiwania są jasno sprecyzowane. „Naszym celem jest wzniesienie Widzewa na inny poziom organizacyjny, co ma również wpływ na rozwój wewnętrzny klubu, który potrzebuje więcej fachowców. W mojej ocenie będziemy szukali osób profesjonalnych, posiadających kompetencje i doświadczenie w zarządzaniu firmami, szczególnie klubami piłkarskimi. Na poziomie futbolu profesjonalnego, do jakiego zmierzamy szybkimi krokami, formuła społeczna się wyczerpała” – twierdzi Brzeziński.

Szef rady nadzorczej nie zapomniał podziękować osobom, które kierowały zarządem Widzewa od jego reaktywacji, która miała miejsce trzy i pół roku temu. „Osiągnięcie tego poziomu w tak krótkim czasie uważam za nasz sukces, za który należy podziękować ustępującemu zarządowi – Przemkowi i Dawidowi – jak i wcześniejszym zarządom klubu, co niniejszym czynię” – mówi Remigiusz Brzeziński.

18
Dodaj komentarz

11 Comment threads
7 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Calisch

To chyba wizyta Zdziśka Kręciny nie była przypadkowa

WidzewPonadŻycie

Raczej chodzi o Masłowskiego :) To mogło by wypalić :)

Sarevok

To jest to, o czym wczoraj pisałem, gdy ludzie tu wieszczyli klęski. Widzew nie może być dłużej zarządzany w ten sposób. Potrzeba fachowców z górnej półki.I to się właśnie dzieje.

Ale najlepiej zacząć płakać bez żadnej wiedzy i przyczyny

Iwan

Po wypowiedziach Brzezinskiego i Stamirowskiego czlowiek spokojniej moze spac. Ba, wrecz w 100% popieram dzialania idace w strone profesjonalnego zarzadzania klubem.
Na przyszlosc trzeba tylko lepiej koordynowac publiczne komunikaty aby nie wywolywac zamieszania wsrod kibicow.Pozdrawiam.

Sarevok

Tutaj żadnego zamieszania nie było. To kibice powinni od czasu do czasu ruszyć głową, a nie wyciągać pochopne wnioski i to na dodatek jakoś zawsze te najgorsze wizje.

Iwan

Pamietamy gdzie bylismy lilka lat temu i to sie nie moze powtorzyc. Uwierz mi ze kibice wychowani na Widzewie lat `80 pragna tylko jednego…WIELKIEGO WIDZEWA

Markoni

Kibice wychowani na Widzewie lat ’90 również pragną tylko jednego…WIELKIEGO WIDZEWA
;)

Miguel

.. Sylwester Cacek podobno się zainteresował całą sytuacją…

Żarcik :)

Ciekawsy

Stawiam na Sapote

Widzewiak

To bierz go i razem spierdalajcie za tory

Pewnie posypie się fala hejtu bo już jeden 7egionista był w naszym klubie ale ja bym widział Pana B.Leśnodorskiego Wydaje mi się że gość zna się na prowadzeniu Dużego Klubu w tym przypadku takiego jak nasz z aspiracjami tym bardziej że ma doświadczenie na krajowym podwórku.

Seweryn

Super że zna się bardzo dobrze na piłce, ale nie sądzisz, że zatrudnienie legionisty skończyłoby się dla nas boleśnie? To nie jakiś Janusz niedzielny futbolu tylko zagorzały fan Legii i równie dobrze będzie chcieć nas uwalić przez nawet krótki czas pobytu. Powinna być to kompetentna osoba, ale niech najlepiej będzie to Widzewiak. Myślę, że klub nam szykuje coś pozytywnego i wiem, że się nie przeliczę.

Widzew wschód

Bardziej by mu zależało na zemście ws. Do Ległej . Zresztą zainwestował w Zagłębie

Realista

To tak jak byś chciał się żenić z PROSTYTUTKĄ.

Widzew wschód

Podwyższyć kominy płacowe – przecież za nieużyteczny szrot jaki sprowadzamy od 2 lat ( 13 zawodnikow ) moglibyśmy miec 3 dobrych w tych samych kwotach.

Po drugie nie bawić się w balkoniki na 3 tysiące tylko żądać od miasta takiej samej kasy jaką wydaje na ścierwa akademii i podnieść 3 trybuny filarami,a pojemność stadionu co najmniej o 10 tysięcy.

Tego ja oczekiwałbym po nowym prezesie

misza

a moim typem jest Pan Władysław Puchalski
widzewiak zna realia itd.

misza

Masłowski Tak ale jako dyrektor sportowy

Roman

Myślę, że ciekawą opcją na Prezesa mógłby być Marcin Ciącio. Ma kontakty w świecie piłkarskim i poza nim, nie boi się pogadać z mediami, posiada doświadczenie menadżerskie i marketingowe no i najważniejsze jest Widzewiakiem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress