Rada nadzorcza także oddała się do dyspozycji

14 maja 2019, 10:22 | Autor:

Najpierw zarząd Widzewa oddał się do dyspozycji rady nadzorczej, a po dzisiejszym nadzwyczajnym spotkaniu członków Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych… to samo zrobiła rada nadzorcza!

Członkowie organu kontrolnego uznali, że wobec niezrealizowania celu, jakim był awans drużyny do I ligi, oni również ponoszą za to część odpowiedzialności. Sęk w tym, że odwołanie rady nadzorczej może zostać wykonane tylko na Walnym Zgromadzeniu Członków RTS, a zwołanie takowego potrzeba odpowiedniego czasu.

Mówi się, że WZC ma odbyć się 31 maja i wtedy zapadną decyzje odnośnie kształtu zarówno rady nadzorczej, jak i zarządu spółki. W tej chwili oba te organy będą pracować normalnie. Rada nadzorcza, w obliczu możliwego odejścia, nie mogła teraz wziąć na siebie decyzji o odwołaniu ze stanowiska Jakuba Kaczorowskiego, Tomasza Jędraszczyka oraz Piotra Szora. Ruch ten wykona więc nowy skład rady nadzorczej, o ile na Walnym zdecydują się na zmiany w tym ciele.

Najbliższe dni będą w Łodzi równie gorące. We wtorek mają zapaść decyzje dotyczące trenera Jacka Paszulewicza, a na środę zaplanowano dalsze rozmowy z piłkarzami.

Subskrybuj
Powiadom o
61 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
61
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x